Львівські митники зафіксували збільшення експорту

16:20 13 квітня 2018 р.


Фото: dr.ck.ua

У Головному управлінні ДФС у Львівській області запевнили: «У порівнянні зі січнем-березнем 2017 року експорт збільшився на 29,1%».

Про це повідомили сьогодні, 13 квітня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: у січні-березні 2018 року на Львівській митниці зовнішньоекономічну діяльність здійснювали 2798 суб’єктів господарювання. Впродовж цього періоду вони здійснили митне оформлення зовнішньоторговельних операцій суб`єктів господарської діяльності на суму понад 30,6 млрд. гривень. З цієї кількості імпортовано товарів на суму близько 19,7 млрд. гривень, експортовано на суму понад10,9 млрд. гривень, що складає відповідно 64,4% (імпорт) та 35,6% (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну».

«У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, цей обсяг збільшився на 24,6%, причому, об’єми імпорту збільшились на 22,2%, а експорту – на 29,1%. Експорт товарів у вказаний період здійснювався, в основному, в Польщу (34,4%), Німеччину (15,9%) та Чехію (8,7%). Серед основних експортних товарів були проводи ізольовані (26,8%), меблі для сидіння (12,2%), олія соняшникова (3,5%)», – поінформували також у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

16:39 26 жовтня 2021 р.

У Львові вимагають у Києва компенсації за додаткові видатки на газ

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії Володимир Квурт, за підтримки депутатів облради, запропонував не розподіляти додаткові 49 млн грн з обласного бюджету на енергоносії до моменту укладання комунальними підрозділами облради угод з Нафтогазом за фіксованою ціною.

Рубрика: Економіка

16:06 26 жовтня 2021 р.

Сквер чи багатоквартирний будинок: судова суперечка між виконкомом ЛМР і геофізиками НАНУ ще не закінчена

Львівський окружний адміністративний суд скасував рішення виконкому Львівської міської ради про створення зеленої зони на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Економіка

15:13 26 жовтня 2021 р.

Буде холодно: депутати облради відмовилися додати грошей на газ для бюджетних установ

На засіданні депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради члени комісії не прийняли рішення щодо розподілу коштів з обласного бюджету на енергоносії обласних установ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу