Львівські комунальники демонтовують рекламні конструкції «Яндекс.Таксі», – ЛМР

09:45 21 лютого 2017 р.

У міськраді запевнили, що комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» виявило факти незаконного розміщення рекламних конструкцій «Яндекс.Таксі» та демонтовує їх.

Директор львівського комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик повідомив, що його працівники виявили впродовж вихідних днів факти незаконного розміщення рекламних конструкцій «Яндекс.Таксі» й зазначив, що цей «розповсюджувач реклами і надалі має намір проводити свою рекламну кампанію, засмічуючи візуальний простір міста, розміщуючи такі конструкції на електроопорах, дорожніх знаках, світлофорах, інженерних спорудах та будівлях міста». Тарас Вітик також запевнив: «Ми оперативно проінформували всі комунальні служби міста про те, що даний суб’єкт розміщує рекламні конструкції незаконно, та нагадали їм про необхідність належного утримання об’єктів, відповідно до правил благоустрою міста. Паралельно силами підрядника комунального підприємства «АТУ» також здійснюється демонтаж даних конструкцій».

Директор «Адміністративно-технічного управління» також наголосив: «Надалі здійснюється моніторинг ситуації, а у разі продовження незаконних дій – будуть звертатись до правоохоронних органів. Також хочемо звернутись до небайдужих мешканців міста з проханням у разі виявлення суб’єктів, що розміщують дані рекламні конструкції, оперативно повідомляти патрульну поліцію та «Гарячу лінію міста» Львова  для встановлення осіб порушників».

Про це повідомили сьогодні, 21 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів