Львівське летовище співпрацює з 21 авіакомпанією

13:00 17 грудня 2019 р.


Фото: facebook.com/LvivAirport

У міжнародний аеропорту «Львів» оприлюднили цьогорічні підсумки.

Починаючи з 2016 року, кількість пасажирів летовища «Львів» зросла втричі. Відтак, уже у 2017 році їх число перетнуло позначку в один мільйон.

А в 2019 році аеропорт обслужив уже більше двох мільйонів пасажирів. На сьогодні він співпрацює з 21 авіакомпанією, які здійснютть перевезення у 51 напрямку.

Хедлайнером добрих новин для аеропорту «Львів» цього року став український лоукостер «SkyUp Airlines», який впродовж 1,5 місяця відкрив 6 рейсів та анонсував на наступний сезон ще чотири. А ще забазував у Львові свій літак і почав набір персоналу для місцевого офісу.

Та все ж лідером за кількістю рейсів та перевезених пасажирів залишається «WizzAir», у якого, з анонсованими на наступний рік, буде 12 напрямків. Не можна оминути увагою і факт стрімкого росту вантажних перевезень – авіакомпанія «Елерон» у співпраці з «Новою поштою» відкрила регулярні рейси у Дніпро та Київ.

Відтак, аеропорт «Львів» – найбільший регіональний аеропорт Україні, прямий конкурент летовищам Східної Польщі, лідер за ростом пасажиропотоку та одне з найкращих держпідприємств України.

Про це повідомили в аеропорту «Львів». Як інформував «ЩЛ», зі Львова літатимуть в Іракліон, Батумі, Бургас та Барселону.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу