Львівська ОДА передала в оренду ще три водойми

15:00 12 квітня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «На земельних торгах у формі аукціону, які відбулися 11 квітня у департаменті екології та природних ресурсів, передали в оренду три земельні ділянки разом із водними об’єктами».

Про це повідомили сьогодні, 12 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. У ній також конкретизували, що, зокрема, в оренду передали ставок площею 1,7236 га на земельній ділянці площею 2,3310 га на території Соколівської сільської ради Буського району, ставок площею 1,4496 га на земельній ділянці площею 2,3069 га на території Липовецької сільської ради Перемишлянського району й ставок площею 9,1954 га, який розташований на території Зубівмостівської сільської ради (за межами населеного пункту) Кам’янка-Бузького району, на земельній ділянці площею 11,0163 га».

«Переможці земельного аукціону сплачуватимуть щорічно майже 40 тисяч гривень до бюджетів відповідних сільських рад Буського, Перемишлянського та  Кам’янка-Бузького районів за оренду земельних ділянок разом із водними об’єктами. Надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. Йдеться не лише про надходження додаткових коштів до місцевих бюджетів від сплати орендної плати, розвиток рибництва, створення нових робочих місць, але й про прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, ефективне та раціональне використання водних об’єктів, здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу