Львівська облрада передбачила підтримку підприємницької ініціативи учасників війни

19:50 21 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: oblrada.lviv.ua

У 2017 році вперше з обласного бюджету передбачено підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО.

Про це повідомили сьогодні, 21 лютого, у Львівській обласній раді. У ній також поінформували: «Відповідне рішення ухвалила Львівська обласна рада на своєму засіданні, підтримавши програму підвищення конкурентоспроможності у новій редакції. Цьогоріч програма конкурентоспроможності доповнена пунктом про підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО».

«Зокрема, йдеться  про можливість отримання кредитів для започаткування власної справи особам, які мають статус учасника АТО і зареєстровані у Львівській області. З обласного бюджету натовцям компенсовуватимуть частину відсотків за кредитами», – запевнили також в облраді.

«Відбір учасників програми відбувається на конкурсних засадах. Конкурс оголошує департамент економічної політики ЛОДА. Для участі в конкурсі  учаснику АТО необхідно для початку отримати згоду банку щодо можливого отримання кредиту. Після цього подати свій інвестиційний проект у департамент економічної політики ЛОДА, де він отримає свій реєстраційний номер», – розповіли також в облраді.

«Інвестиційний проект повинен містити такі розділи: «Вид діяльності, наявні чи потенційні виробничі можливості, наявний чи потенційний кадровий склад»; «Конкретний напрямок використання кредитних коштів»; «Очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проекту»; «Очікувані ринки збуту продукції та послуг». Оцінювання усіх проектів проводитиме експертна комісія за такими критеріями: «Інноваційність проекту»; «Економічна обґрунтованість проекту»; «Вплив реалізації проекту на створення робочих місць»; «Економічна далекоглядність проекту»; «Кожного переможця буде повідомлено письмово особисто», – повідомили також в облраді.

«Опісля переможці повинні укласти кредитні угоди з тими фінансовими установами, які раніше надали згоду для кредитування. Розмір кредиту не може перевищувати 300 тисяч гривень і не більше аніж на три роки», – повідомили також сьогодні, 21 лютого, в прес-службі Львівської обласної ради.

А голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин запевнив: «На сьогодні передбачено 500 тисяч гривень на видачу таких кредитів і, у разі реальної зацікавленості учасниками АТО програмою, будемо відшуковувати можливості збільшити фінансування з обласного бюджету». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини