Львівська обласна рада з'ясовуватиме факти умисного доведення промислових підприємств до банкрутства

20:10 18 листопада 2014 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

У прес-службі ЛОДА повідомили у вівторок, що сесія обласної ради підтримала рішення про створення Тимчасової контрольної комісії для з'ясування фактів умисного доведення до банкрутства промислових підприємств Львівщини та визначення правових підстав їх повернення до державної власності та відновлення господарської діяльності.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 18 листопада, «Щоденному Львову»:

«Підприємства Львівщини, які доводяться до банкрутства, планують націоналізувати. Сесія обласної ради підтримала рішення про створення Тимчасової контрольної комісії для з'ясування фактів умисного доведення до банкрутства промислових підприємств Львівщини та визначення правових підстав їх повернення до державної власності та відновлення господарської діяльності.

Ініціатор створення комісії – перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник. До складу комісії увійдуть представники кожної із депутатських фракцій облради, профспілок, департаментів ОДА та фахівці господарського права й аудитів.

Йосиф Ситник зазначив, що склад комісії буде внесений на затвердження депутатським корпусом на наступну сесію обласної ради. «Першочергово на розгляд комісії потраплять підприємства: ЛАЗ, львівський ВАТ «Сільмаш», ВАТ «Львівський завод Автонавантажувач», ПАТ НВК 2Полерон» та ін. Комісія розглядатиме не лише вже збанкрутілі підприємства, але й ті, які доводяться до такого стану», – зазначив перший заступник голови ЛОДА».

dailylviv.com

До теми

17:52 5 травня 2021 р.

На Львівщині 92 дітей скористалися реабілітаційними послугами

Станом на 1 квітня 2021 року у Львівській області 37,4 тис. осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю отримали державну соціальну допомогу на загальну суму понад 265,6 млн гривень.

Рубрика: Економіка

17:31 5 травня 2021 р.

У Львові однаково подорожчає проїзд у маршрутках, трамваях і тролейбусах

Вартість проїзду у львівських маршрутках - 10 гривень - уже погодила регіональна філія антимонопольного комітету. Тому в міськраді Львова почали готувати проєкт рішення, який невдовзі розглянуть.

Рубрика: Економіка

15:43 5 травня 2021 р.

Поїзд Чернівці-Львів ходитиме до Луцька. Маршрут

З 6 травня цього року регіональний поїзд № 701/702 Чернівці – Львів курсуватиме до Луцька. Це допоможе розвантажити автошляхи та зменшити затори, які утворилися через обвал автомобільного мосту в селі Гайок на автодорозі Львів – Луцьк.

Рубрика: Економіка

13:10 5 травня 2021 р.

Банк реструктуризував борг Першої приватної броварні

За даними секретаріату з фінансової реструктуризації, Укрексімбанк завершив процедуру фінансової реструктуризації заборгованості ТОВ “Перша приватна броварня” і ПрАТ “Пиво-безалкогольний комбінат “Радомишль”.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу