Львівська обласна рада з'ясовуватиме факти умисного доведення промислових підприємств до банкрутства

20:10 18 листопада 2014 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

У прес-службі ЛОДА повідомили у вівторок, що сесія обласної ради підтримала рішення про створення Тимчасової контрольної комісії для з'ясування фактів умисного доведення до банкрутства промислових підприємств Львівщини та визначення правових підстав їх повернення до державної власності та відновлення господарської діяльності.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 18 листопада, «Щоденному Львову»:

«Підприємства Львівщини, які доводяться до банкрутства, планують націоналізувати. Сесія обласної ради підтримала рішення про створення Тимчасової контрольної комісії для з'ясування фактів умисного доведення до банкрутства промислових підприємств Львівщини та визначення правових підстав їх повернення до державної власності та відновлення господарської діяльності.

Ініціатор створення комісії – перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник. До складу комісії увійдуть представники кожної із депутатських фракцій облради, профспілок, департаментів ОДА та фахівці господарського права й аудитів.

Йосиф Ситник зазначив, що склад комісії буде внесений на затвердження депутатським корпусом на наступну сесію обласної ради. «Першочергово на розгляд комісії потраплять підприємства: ЛАЗ, львівський ВАТ «Сільмаш», ВАТ «Львівський завод Автонавантажувач», ПАТ НВК 2Полерон» та ін. Комісія розглядатиме не лише вже збанкрутілі підприємства, але й ті, які доводяться до такого стану», – зазначив перший заступник голови ЛОДА».

dailylviv.com

До теми

12:44 8 серпня 2022 р.

Львів отримав 40 тонн гуманітарної допомоги від Об'єднаних Арабських Еміратів

Наприкінці минулого тижня команда Інституту міста отримала гуманітарну допомогу від Об’єднаних Арабських Еміратів, зокрема засоби догляду та гігієни для дітей і дорослих. Продукцію розподілять між прихистками для вимушено переміщених українців.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу