Львівська міськрада хоче забрати 2,4 га землі на Майорівці, яку надав голова ЛОДА

18:25 23 листопада 2023 р.

Фото до новини

Львівська міська рада подала позов у Господарський суд Львівської області, щоб скасувати право власності громадської організації на землю геріатричного пансіонату.

Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач. Цю інформацію поширила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Нещодавно у геріатричному пансіонаті у Львові під час інвентаризації знайшли документи на будівлю, яка зареєстрована на території закладу, хоча насправді її там немає. Тепер Львівська міська рада хоче припинити право власності та державну реєстрацію на уявну споруду через суд.

«Також ми просимо вжити заходів забезпечення позову. Дуже важливо накласти арешт на будівлю та земельну ділянку, щоб, поки не буде ухвалено рішення суду, ніхто і нічого не міг із землею та спорудою-фантомом юридично зробити. Здавалося б, нонсенс скасовувати право власності на те, чого не існує. Але на жаль, це єдиний можливий юридичний шлях для подальших кроків», – розповів Любомир Зубач.

«14 га під лісом, з яких 2,4 га з якогось дива у 2010 році своїм розпорядженням голова Львівської ОДА передав ГО інвалідів «Центр реабілітаційних ініціатив «Діяльне милосердя» – у постійне користування. І от тепер за цей шмат землі триває боротьба з недобросовісними забудовниками. У хід ідуть усі засоби та схеми: сумнівні дії мостиського реєстратора щодо реєстрації права власності, завезення будматеріалів на ділянку тощо.

Оскільки геріатричний пансіонат – заклад обласного підпорядкування, ми разом з обласною радою напрацювали спільний варіант ухвали щодо землі на Медової Печери, 71. Винесемо документ на голосування вже найближчої сесії Львівської міської ради», – зазначив Любомир Зубач.

У 2010 році головами Львівської обласної державної адміністрації було аж троє осіб: Микола Кміть — до квітня, Василь Горбаль — до грудня, Михайло Цимбалюк — з грудня.

Нагадаємо, у серпні 2018 року, Львівська обласна рада підписала меморандум про початок ремонтних робіт у Львівському геріатричному пансіонаті з Турецьким агентством зі співробітництва та координації (ТІКА).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів