Львівщина увійшла в п'ятірку найбільших забудовників в Україні

16:59 7 серпня 2020 р.

Серед регіонів України за обсягами будівництва Львівська область посіла 5-е місце. За обсягом прийнятого житла Львівщина посіла 2-е місце серед регіонів України.

Будівельна галузь Львівщини створює 3,1% у валовій доданій вартості області, поінформувало DailyLviv головне управління статистики Львівської області.  П’ятий рік поспіль спостерігається позитивна динаміка нарощування обсягів робіт, виконаних будівельниками області. 

У 2019 році підприємства області виробили будівельної продукції на 11 млрд.грн, що порівняно з попереднім роком більше на 23,3%. Серед регіонів України за обсягами будівництва Львівська область посіла 5-е місце. У І півріччі 2020 року допущено спад  на 0,8%.

У структурі будівельної продукції у 2019 році 39% припало на будівництво інженерних споруд, 37% - на нежитлові будівлі, чверть - на житлові будинки.

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві у І півріччі 2020 року становила 16,4 тис.осіб, або 3,4% від усіх працюючих. Середньомісячна номінальна заробітна плата будівельників становила 9126 грн, що на 9,9% більше порівняно з I півріччям 2019 року, проте була на 5,4% меншою ніж у середньому в області.

Три роки поспіль в області зростають обсяги введення в експлуатацію житла, а минулого року обсяг прийняття був найбільшим за роки незалежності. 

У 2019 році прийнято в експлуатацію 1292,2 тис. м2 загальної площі нового житла, що на 44% більше порівняно з попереднім роком та у 2,1 раза - порівняно з 2010 роком. 

За обсягом прийнятого житла Львівщина посіла 2-е місце серед регіонів України.

ЮНЕСКО надіслала лист у МЗС про вандальну забудову історичного центру Львова.

Усі проблеми будівництва у Львові спричинені корупцією, - депутат.

Незаконні будови у Львові будуть переходити у власність міста, якщо зламаємо нинішню владну систему, - архітектор.

dailylviv.com

До теми

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу