Львівщина – п’ята в Україні за потужністю вітрових електростанцій

17:45 15 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Торік Львівщина продемонструвала найбільший приріст потужності вітрової енергетики в Україні».

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в п’ятницю: «Сьогодні, 15 червня, у Львівській ОДА відбувся круглий стіл «Вітрова енергетика Львівщини», присвячений відзначенню Всесвітнього дня вітру. Директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Мельник ознайомив присутніх зі здобутками Львівщини в розвитку альтернативних джерел енергетики».

«На 1 січня 2018 року потужність вітрових станцій в Україні – 410 МВт. Львівщина зі встановлення потужності на даний час знаходиться на п’ятому місці з потужністю 33,9 МВт. Водночас, за 2017 рік ми показали найбільший приріст потужності – 20,7 МВт. Приріст у 2017 році по вітровій станції – 61%, по сонячній – 69%», – розповів Михайло Мельник.

Директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА запевнив: «Ми на цьому не зупиняємось. Адже, за оцінками експертів і провідних фахівців, технічно досяжний потенціал відновлювальної енергетики Львівщини – 10,5 млрд кВт/год».

dailylviv.com

До теми

14:23 22 червня 2021 р.

На Львівщині на двох дорогах зважують транспортні засоби в русі (відео)

Дорожники завершують роботи із влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху - зважування-в-русі WIM на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Богородчани – Івано-Франківськ - Рогатин – Бібрка – Львів поблизу с. Шоломинь, км 430.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу