Львівщина отримає 6 млн євро з ЄС на 24 проекти

12:52 4 вересня 2013 р.

  • 0

За результатами другого конкурсного набору в рамках Програми "Польща-Білорусь-Україна 2007-2013" у Львівській області буде профінансовано 24 проекти на суму понад 6 мільйонів євро. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

У трьох конкурсах, які оголошували в рамках Програми, було подано загалом 835 проектів, в яких були задіяні 3102 партнери. За результатами першого конкурсного набору Програми на території Львівської області реалізують 8 проектів міжнародної технічної допомоги в галузях транскордонного туризму, екології, надзвичайних ситуацій та навчання бізнесу.


Один з проектів - завершення будівництва автодоріг та інфраструктурних об’єктів з української сторони пункту пропуску «Грушів–Будомеж», порядку та термінів будівництва пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховіце», а також побудова додаткових смуг руху в пункті пропуску «Рава-Руська», йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

Прикордонна інфраструктура з польської сторони вже готова, треба завершити будівництво автомобільної дороги з українського боку.


Довідка

Програма транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2007-2013" є продовженням і поглибленням співпраці на прикордонній території трьох держав. Програма охоплює шість областей України (Львівську, Волинську, Закарпатську – в статусі основних територій, та Івано-Франківську, Тернопільську, Рівненську області – в статусі прилеглих територій і пропонує можливості співпраці з Польщею. На території України реалізація програми відбувається згідно з Указом Президента України «Про міжнародну технічну допомогу» від 5 червня 1999 року та Постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги».

Серед головних пріоритетів згаданої Програми: підвищення конкурентоздатності прикордонних територій, покращення якості життя, а також інституційна співпраця та підтримка ініціатив місцевих громад.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:35 10 грудня 2019 р.

Газ подешевшає для населення на 13%

«Нафтогаз» знизить у грудні ціну блакитного палива для населення на 13% порівняно з листопадом – до 4 277 гривень за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат).

Рубрика: Економіка

12:05 10 грудня 2019 р.

На Львівщині орендуватимуть ще чотири ставки

На земельних торгах у формі аукціону, які відбулися 9 грудня в департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, передали в оренду чотири земельні ділянки разом із водними об’єктами.

Рубрика: Економіка

19:05 9 грудня 2019 р.

На Львівщині більше заплатили податку на доходи фізосіб

Упродовж січня-листопада 2019 року платники податків Львівщини сплатили до державного та місцевих бюджетів 12077 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (далі ‒ ПДФО). Це на 2084,5 млн. гривень або на 20,9% більше, аніж у тому ж періоді торік (у січні-листопаді 2018 року – 9992,5 млн. гривень).

Рубрика: Економіка