Львівщина отримає 6 млн євро з ЄС на 24 проекти

12:52 4 вересня 2013 р.

За результатами другого конкурсного набору в рамках Програми "Польща-Білорусь-Україна 2007-2013" у Львівській області буде профінансовано 24 проекти на суму понад 6 мільйонів євро. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

У трьох конкурсах, які оголошували в рамках Програми, було подано загалом 835 проектів, в яких були задіяні 3102 партнери. За результатами першого конкурсного набору Програми на території Львівської області реалізують 8 проектів міжнародної технічної допомоги в галузях транскордонного туризму, екології, надзвичайних ситуацій та навчання бізнесу.


Один з проектів - завершення будівництва автодоріг та інфраструктурних об’єктів з української сторони пункту пропуску «Грушів–Будомеж», порядку та термінів будівництва пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховіце», а також побудова додаткових смуг руху в пункті пропуску «Рава-Руська», йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

Прикордонна інфраструктура з польської сторони вже готова, треба завершити будівництво автомобільної дороги з українського боку.


Довідка

Програма транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2007-2013" є продовженням і поглибленням співпраці на прикордонній території трьох держав. Програма охоплює шість областей України (Львівську, Волинську, Закарпатську – в статусі основних територій, та Івано-Франківську, Тернопільську, Рівненську області – в статусі прилеглих територій і пропонує можливості співпраці з Польщею. На території України реалізація програми відбувається згідно з Указом Президента України «Про міжнародну технічну допомогу» від 5 червня 1999 року та Постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги».

Серед головних пріоритетів згаданої Програми: підвищення конкурентоздатності прикордонних територій, покращення якості життя, а також інституційна співпраця та підтримка ініціатив місцевих громад.

dailylviv.com

До теми

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

09:43 26 лютого 2021 р.

"Наш ринок" на вул. Рапопорта у Львові залишили без землі

Господарський суд Львівської області скасував ухвали Львівської міської ради на оренду ділянки на вулиці Раппопорта для ПП «Наш ринок». Зараз там розташований ринок, але раніше на цій території знаходилось єврейське кладовище.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу