Львівщина не отримала цього року на ремонт доріг жодної копійки, – ЛОДА

16:45 11 листопада 2014 р.


Фото: zik.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, за словами її керівника Юрія Турянського, «підрядні організації на свій страх і ризик інвестували в ремонт доріг майже 20 млн. грн».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 11 листопада, «Щоденному Львову»:

«Цього року Львівська область не отримала жодної копійки із 140 млн грн, передбачених Кабінетом Міністрів України на ремонт найбільш проблемних ділянок доріг області», - заявив під час прес-конференції т.в.о. голови ОДА Юрій Турянський. За словами очільника області, єдине, що вдалося зробити – домовитися з підрядними організаціями, які на свій страх і ризик інвестували в ремонт доріг майже 20 млн грн.

«За останні 10 років проводились тільки ямкові ремонти, а капітального будівництва не було. Тому сьогодні пожинаємо плоди занедбаного ставлення до будівництва доріг”, - зазначив Ю. Турянський. Він повідомив, що під час вчорашньоого засідання Колегії прийнято рішення звернутися до Міністерства фінансів України для реального виділення коштів до кінця цього року».

dailylviv.com

До теми

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу