Львівщина не отримала цього року на ремонт доріг жодної копійки, – ЛОДА

16:45 11 листопада 2014 р.


Фото: zik.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, за словами її керівника Юрія Турянського, «підрядні організації на свій страх і ризик інвестували в ремонт доріг майже 20 млн. грн».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 11 листопада, «Щоденному Львову»:

«Цього року Львівська область не отримала жодної копійки із 140 млн грн, передбачених Кабінетом Міністрів України на ремонт найбільш проблемних ділянок доріг області», - заявив під час прес-конференції т.в.о. голови ОДА Юрій Турянський. За словами очільника області, єдине, що вдалося зробити – домовитися з підрядними організаціями, які на свій страх і ризик інвестували в ремонт доріг майже 20 млн грн.

«За останні 10 років проводились тільки ямкові ремонти, а капітального будівництва не було. Тому сьогодні пожинаємо плоди занедбаного ставлення до будівництва доріг”, - зазначив Ю. Турянський. Він повідомив, що під час вчорашньоого засідання Колегії прийнято рішення звернутися до Міністерства фінансів України для реального виділення коштів до кінця цього року».

dailylviv.com

До теми

20:24 16 травня 2021 р.

Українські заробітчани будуть по-новому платити податки в Польщі

У Польщі з травня 2021-го українським заробітчанам (як і іншим працюючим в країні іноземцям), дозволять отримувати податковий ідентифікатор PESEL (аналог українського ідентифікаційного коду) без прописки. Це спростить процедуру сплату податків.

Рубрика: Економіка

15:04 16 травня 2021 р.

Уже чотири мережі не продаватимуть пальне підвищеної якості

Ще щонайменше дві мережі АЗС долучилися до числа тих, хто вирішив призупинити продаж пального підвищеної якості через запровадження урядом граничного рівня торговельної надбавки до середньої ціни бензину і дизпального.

Рубрика: Економіка

11:46 16 травня 2021 р.

Громадянам і резидентам України дозволено туристичний в'їзд до Греції

Уряд Греції дозволив з 14 травня 2021 року в'їзд у країну туристів з 21 країни, до числа яких увійшла Україна. Усі мандрівники перед вильотом повинні заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу