Львівоблрада затвердила звіт голови облдержадміністрації

14:15 1 березня 2016 р.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка сьогодні прозвітував перед депутатами облради про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році. Про це повідомила прес-служба ЛОР.

Олег Синютка, зокрема, розповів про будівництво фортифікаційних споруд на сході України, про організацію реформування влади шляхом об'єднання територіальних громад, про інвестиційні проекти, які були реалізовані на Львівщині у 2015 році, про реєстрацію 49 індустріальних парків. Окремо голова ОДА зупинився на зростанні динаміки залучення коштів державного бюджету та досягненнях у галузі енергозбереження, які би були неможливі без активної позиції і роботи депутатського корпусу Львівської обласної ради.

По завершенню доповіді Олег Синютка відповів на запитання депутатів, а наприкінці пообіцяв врахувати всі їхні пропозиції і рекомендації, що прозвучали у сесійному залі.

В обговоренні депутати зазначали, що ще не було звіту про виконання бюджету Львівщини у 2015 році, а без такого звіту складно давати оцінку виконанню Програми соціально-економічного розвитку Львівської області у 2015 році. Однак 56-ма голосами затвердили звіт голови Львівської обласної державної адміністрації про виконання цієї програми.

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу