«Львівелектротранс» потребує виконавчого директора

16:00 6 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Один з найбільших перевізників Львова – ЛКП «Львівелектротранс» – шукає виконавчого директора в свою команду, який очолить операційний напрямок компанії».

Про це повідомили в середу, 6 червня, в прес-службі Львівської міськради. Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий конкретизував: «Ми дуже багато всього робимо для того, щоб Львів був найпершим у прозорості і відкритості. І це наступний крок в тому, щоб знайти на ринку праці достойну кандидатуру того, хто зміг би очолити доволі складний напрямок операційної діяльності потужного підприємства Львова. Розглянемо кожну кандидатуру.

Андрій Білий доповнив: «Навіть, якщо ми не оберемо конкретну людину саме на цю посаду, але буде кандидатура досить високого рівня, і ми будемо бачити, що ми можемо взяти цю людину на іншу посаду, ми будемо це пропонувати. Тому що вакансій зараз дуже багато і в міській раді, і на комунальний підприємствах. Тому ми шукаємо активних людей, які реально хочуть покращити місто Львів, і покращити якість послуг, які надаються комунальними підприємствами».

Подробиці – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу