Львів – одинадцятий у рейтингу найпривабливіших міст планети для туристів

11:45 12 листопада 2014 р.


Фото: «Комсомольская правда в Украине»

Система пошуку та порівняння цін на готелі «Тrivago.ru» склала рейтинг 100 найбільш привабливих для мандрівників міст світу за співвідношенням ціни і якості обслуговування в готелях.

Система пошуку та порівняння цін на готелі «Тrivago.ru» склала рейтинг 100 найбільш привабливих для мандрівників міст світу за співвідношенням ціни і якості обслуговування в готелях. Індекс був розрахований за допомогою алгоритму, котрий грунтується на таких параметрах, як середня ціна за розміщення за ніч у двомісному стандартному номері з листопада 2013 по жовтень 2014 року та якість надаваних в готелі послуг.

Очолив рейтинг Мостар, місто з довгою і захоплюючою історією в Боснії і Герцеговині, засноване ще в 16 столітті і розкинувся по обидва боки річки Неретви. Назву свою він отримав на честь Старого мосту, який з'єднує між собою частини міста. Ніч у стандартному двомісному номері цього міста коштує в середньому 49 євро.

Другу позицію займає Нові-Сад (Сербія) з індексом 97,18% по співвідношенню ціна-якість. Китай представлений в першій десятці двома напрямками: місто Ліцзян отримало почесне третє місце в цьому рейтингу, а Пін'яо закриває першу десятку рейтингу.

У топ-100 потрапили й три російських міста. У першу десятку «Best Value Index 2015» потрапив Калінінград, який розмістився на 8-му місці з індексом в 96,4%. За добу проживання в середньому гостям цього найзахіднішого міста Росії доведеться заплатити 60 євро.

Другу десятку відкриває українське місто Львів, де середня ціна на готельні послуги становить 60 євро. Східна Європа в першій двадцятці представлена такими країнами як Чехія, Угорщина, Польща.

Топ-20

1. Мостар (Боснія і Герцеговина)

2. Нові-Сад (Сербія)

3. Ліцзян (Китай)

4. Пловдив (Болгарія)

5. Сегед (Угорщина)

6. Амрітсар (Індія)

7. Уарзазат (Марокко)%

8. Калінінград (Росія)

9. Арекіпа (Перу)

10. Пін'яо (Китай)

11. Львів (Україна)

12. Джайсалмер (Індія)

13. Брашов (Румунія)

14. Чеське-Будейовіце (Чехія)

15. Тіруванантапурам (Індія)

16. Яншо (Китай)

17. Калі (Колумбія)

18. Сібіу (Румунія)

19. Гаосюн (Тайвань)

20. Познань (Польща).

Про це повідомляється сьогодні, 12 листопада, на сайті газети «Комсомольская правда в Украине».

dailylviv.com

До теми

23:06 13 серпня 2022 р.

В'їзд у пішохідну зону Львова коштуватиме дорожче, а перебування буде коротшим

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича. Відтак, транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише до 09.00 год. Рішення вступає в дію з 1 вересня цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу