Львів одержить ще один запрограмований дар від родини Козловського

15:08 11 лютого 2021 р.

ЛКП «Львівелектротранс» заплатить ТОВ «Українські геоінформаційні системи» 741 тис. грн за доступ до сервісів комплексної системи управління громадським електротранспортом Львова.

Йдеться про користування хмарною автоматизованою системою управління громадським транспортом, розробником якої і є компанія «Українські геоінформаційні системи». Як пояснив редакції співзасновник фірми Андрій Ковалик, користувачі цієї системи мають мобільні додатки, які, серед багатьох функцій, відстежують розташування транспорту, повідомляють водія про затори або призначення на рейс.

Про це повідомляють Наші гроші.Львів.

«Ми займаємося розробкою цієї системи з 2015 року за свої кошти. Вклали у неї до 700 тис. доларів, а зараз надаємо доступ за певну плату», − пояснив Андрій Ковалик.

Компанія «Українські геоінформаційні системи» зареєстрована 2015 року у Львові. Спеціалізується на програмному забезпеченні. 30% фірми належить Андрію Ковалику, а 70% володіє Роман Таратула. Разом вони також є кінцевими бенефіціарами у ТОВ «Гіс-сервіс» та «Гіс сервіс 2», які спеціалізуються на електромонтажних роботах.

Упродовж 2020-2021 років компанія «Українські геоінформаційні системи» отримала державних замовлень на 800 тис. грн, враховуючи поточну угоду. Зокрема за 12 тис. грн фірма створила мікропрограму для системи озвучування управлінню «Секретаріат ради» Львівської міської ради. А також – за 37 тис. грн надала доступ до онлайн сервісу системи управління громадським транспортом для КП «Ужгородський муніципальний транспорт».

Роман Таратула також з серпня 2019 року є директором ТОВ «Дари Львівщини» - дочки бізнесмена, депутата Львівської обласної ради Григорія Козловського – Софії Максимець. Цю інформацію Роман Таратула підтвердив редакції «Наші гроші. Львів» у телефонній розмові.

Наші гроші нагадують, що саме через компанію «Дари Львівщини» родина Козловських привласнила собі два міських базари Львова – «Винниківський» та «Підзамче». У 2019 році майно цих ринків перестало бути комунальним, оскільки два реєстратори переписали його на фірму «Дари Львівщини». Зі свого боку компанія віддала майно базарів в іпотеку двом ТОВкам – «Винниківський шлях» Григорія Козловського та «Галицький шлях» його юриста, тепер депутата Львівської міської ради Олексія Різника.

Офіс протидії рейдерства при Міністерстві юстиції скасував реєстрацію права власності Софії Максимець на львівські ринки. Однак Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував цей наказ Мін’юсту. Зараз справу розглядає апеляційний суд.

Цікаво, що ТОВ «Українські геоінформаційні системи» не має в інтернеті публічного сайту.

У Львові гаджети Apple одержали мобільний додаток до «Гарячої лінії міста»

Виші-мільйонери: Львівська політехніка - у 5-ці вишів України, які отримали найбільший дохід від депозитів

Львівські науковці розробили безсвинцеві припої і отримали Державну премію

 

dailylviv.com

До теми

00:00 5 березня 2021 р.

Від 500 тис грн допомоги фермерам, які постраждали через негоду: у ЛОР пропонують нову програму

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод пропонує створити нову обласну програму для допомоги фермерам, які постраждали від наслідків негоди.

Рубрика: Економіка

19:24 4 березня 2021 р.

У Львові на 9 місяців закрили частину вулиці Богдана Хмельницького

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 08.00 год 8 березня і до 20.00 год 31 грудня 2021 року буде перекрито рух транспорту на вул. Б. Хмельницького, на ділянці від вул. Олійної до заїзду на автовокзал «Північний».

Рубрика: Економіка

19:16 4 березня 2021 р.

Директора департаменту ЛОДА звільнили з роботи за прогули на домініканських пляжах

Назарія Романчука з 1 березня звільнили з посади директора департаменту житлово-комунального господарства ЛОДА за те, що він впродовж більше місяця не приходив на роботу, зате відпочивав на зарубіжних курортах.

Рубрика: Економіка

19:07 4 березня 2021 р.

В Україні паперові трудові книжки використовуватимуть ще 5 років

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» № 1217-IX, який Верховна Рада ухвалила 5 лютого цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу