Легально на Львівщині працює лише половина пасік: скільки в тіні

20:09 20 серпня 2022 р.

Фото до новини

19 серпня у с. Сопошин Львівського району з нагоди відзначення професійного свята Дня Пасічника провели круглий стіл на тему «Стан та перспективи розвитку галузі бджільництва».

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

У заході взяли участь близько 80 пасічників з усіх районів Львівської області та гості події.

З нагоди професійного свята та за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток бджолярства кращих пасічників області відзначили грамотами  та подяками Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Жовківської міської ради. 

«На Львівщині працює понад 4 тис. пасік, і тільки половина з них працює офіційно. Наші пасічники дуже різні: хтось займається цією справою, як хобі, а для когось вона вже переросла в повноцінний бізнес. Але майже кожен з наших пасічників є інтегрованим в міжнародний ринок, тому що Україна експортує понад 80% виробленого меду. Враховуючи подальше зростання попиту на зовнішньому ринку і велику залежність українського медового бізнесу від експорту, стає зрозумілим чому вже зараз треба реєструвати свою пасіку, підприємство і прагнути до впровадження сучасних технологій виробництва» - зазначила Тетяна Гетьман, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

На Львівщині в кожному селі – не менше 10 пасічників, – апітерапевт

У Львові розпочалася конференція бджолярів

Абсолютний рекорд з експорту меду: пасічники працюють на ЄС

Стало відомо, скільки меду збирають на Львівщині

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини