Корейці планують реалізувати на Львівщині пілотні проекти

16:14 13 квітня 2018 р.

  • 0
  • 885


Фото: oblrada.lviv.ua

У Львові задекларували повне сприяння корейській стороні в реалізації запланованих проектів.

У прес-службі Львівської облради повідомили сьогодні, 13 квітня: «Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус та голова Львівської ОДА Олег Синютка обговорили під час зустрічі зі численною бізнес-делегацією на чолі з надзвичайним і повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу.Реалізацію на Львівщині трьох пілотних проектів . Підприємці з Кореї готові реалізувати на Львівщині проекти щодо вирощування органічної продукції, виробництва теплиць та будівництва потужностей в енергетичній галузі».

«Як наголосив Лі Янг Гу, українська земля є дуже родючою і відкриває великі можливості для розвитку підприємництва в аграрній галузі. Крім того, члени делегації познайомили очільників Львівщини з намірами збудувати завод з виробництва матеріалів для будівництва доріг за сучасними технологіями, а також потужностей з переробки сміття. Своєю чергою, Андрій Білоус і Олег Синютка задекларували повне сприяння корейській стороні в реалізації запланованих проектів», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:48 14 липня 2018 р.

Національний банк здешевив гривню

НБУ зафіксував офіційний курс гривні на рівні до 26,2332 за долар (у п’ятницю – 26,2272) та 30,5433 – за євро (в п’ятницю – 30,7776).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 360

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Як Дерев’янко будуватиме цифрову державу

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу