Колектив Львівського локомотиворемонтного заводу не пустить ексдиректора на підприємство, - профспілка

15:01 14 травня 2020 р.

Завтра, 15 травня, о 12.00 у Залізничному районному суді Львова відбудеться засідання, за рішенням якого у крісло голови правління ПРаТ “Львівський локомотиворемонтний завод” може повернутися його колишній керівник Роман Ярема.

Про це на пресконференції у Львівському пресклубі повідомив голова профкому первинної профспілкової організації Львівського локомотиворемонтного заводу Михайло Скасків.

Він також попередив, що трудовий колектив - проти повернення старого керівника і може скластися ситуація, коли люди просто не пустять ексголову правління на підприємство.

За словами Михайла Скасківа, Романа Ярему звільнили наприкінці 2018 року, коли закінчився контракт між ексголовою правління та АТ “Укрзалізниця”. Колишньому керівникові виплатили всі належні кошти. Але Роман Ярема вирішив поновити себе через суд і уже впродовж двох років позивається до “Укрзалізниці”.

Завтра має бути вирішальне судове засідання. Якщо Роман Ярема його виграє, то підприємство, зокрема, змушене буде виплатити ексголові правління орієнтовно від 1.5 до 2 млн грн за, нібито, вимушений простій на роботі.

Михайла Скасківа обурює, що завод, який щойно, після 10-річного збиткового правління Романа Яреми, почав виходити на прибутковий рівень роботи, знову може опинитися в борговій ямі.

- Останніми роками значно погіршувалося становище на підприємстві. Впала технічно-виробнича дисципліна, почалися затримки з зарплатою. Я запрошував голову правління на засідання профкому. Але він майже щодня був у Києві. На заводі рідко бував. На підприємстві почався хаос, - згадує Михайло Сасків.

За його словами, “Укрзалізниця” створила ревізійну комісію, яка перевірили результати фінансово-господарської діяльності Львівського локомотиворемонтного заводу і склала акт, де зробила висновок, що Роман Ярема не контролює діяльність підприємства. Більше того, вона виявила факти розкрадання майна, продажу металобрухту тощо.

Зокрема, за висновками спецперевірки фінансово-господарської діяльності ПРаТ “Львівський локомотиворемонтний завод”, у 2018 році не було оприбутковано 107 тонн металоборухту. Крім того, у 2018 році підприємство уклало фіктивні договори на закупівлю зубчастих коліс і внаслідок цієї оборудки завод зазнав збитків на суму понад 6,5 млн грн.

- Не знаю, які наміри має нині колишній голова правління. Але ми боїмося, що знову почнеться роздеребанювання заводу, - застерігає голова профкому.

Він наголошує, що колектив заводу дуже збентежений цією звісткою. І колишній голова правління, якому в червні виповнилося 60 років, не зможе ефективно управляти підприємством.

Михайла Скасківа підтримує його колега, голова вільної профспілки Львівського локомотиворемонтного заводу, контрольний майстер ВТК Ярослав Білінський.

Він вважає, що звільнення з посади Романа Яреми - це підтвердження його поганої роботи.

- Погано, якщо немає стабільності на підприємстві. Я спілкувався з людьми. Вони - проти повернення колишнього голови правління. Це вплине на мікроклімат на підприємстві, який поліпшився після його звільнення,- наголошує Ярослав Білінський.

Довідка

Якщо у 2016 році ПРаТ “Львівський локомотиворемонтний завод” мав збитки в сумі 36 млн грн, то за 2019 рік прибуток підприємства становить понад півмільйона гривень.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу