Картопля подорожчала в порівнянні з минулим роком на 60%

17:52 26 вересня 2013 р.

Про це заявив експерт агроринку й керівник проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти» Андрій Ярмак.

У коментарі «Українському тиждень» він зокрема повідомив: «У середньому ціни на картоплю в Україні зросли на 60%, якщо порівнювати з минулим роком. Водночас цього року урожай картоплі значно менший. Це пояснюється тим, що два роки поспіль виробники працювали в збиток (через насичення ринку й дешевизну картоплі), тому не змогли утримувати площі і дотримуватися технології в поточному сезоні. Також погодні умови були не найкращими».

Відтак, за даними експерта, забезпеченість українців картоплею цього року на 5% менша, аніж минулого. «Така ситуація із майже всіма овочами борщового набору. До того ж, вперше за останні три сезони їхнє виробництво стане знову прибутковим», – пояснює Андрій Ярмак.

А перед цим «Український тиждень» інформував, що й овочі борщового набору за рік подорожчали майже на 55%.

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив сьогодні, що картоплі цього року зберуть два річних запаси, відтак доручив відповідним структурам розібратися з випадками подорожчання картоплі, які фіксуються в Києві, Житомирській, Львівській і Кіровоградській областях.

dailylviv.com

До теми

20:46 19 січня 2021 р.

Повний аудит тарифів: перевірятимуть від газу до евакуації авто

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, зробити повний аудит тарифів у Києві та в усіх областях України.

Рубрика: Економіка

12:08 19 січня 2021 р.

Усі газопостачальні компанії виконуватимуть рішення Кабміну. Навіть РГК Фірташа

Газопостачальні компанії готові виконувати рішення уряду про тимчасове встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу