Канал НТА чи молодіжний центр: що буде на Зеленій, 188 - вирішать Садовий з Козловським

11:00 29 липня 2021 р.

Львівський окружний адміністративний суд відмовив ПП «Клуб Пікассо» у визнанні неправомірною перевірку заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка.

Мова йде про конфлікт щодо приміщення колишнього клубу «Picasso» на вул. Зеленій, 88 між Львівською міською радою і телеканалом «НТА», який орендує ці приміщення через ПП «Клуб Пікассо». На початку липня 2020 року Андрій Москаленко разом з працівниками управління комунальної власності намагалися оглянути приміщення, однак їх не впустили.

Про це повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.

Представляв орендарів Олексій Різник, який тепер є депутатом Львівської міськради від «Європейської солідарності». Втім, він більш відомий як адвокат бізнесмена, депутата Львівської облради Григорія Козловського, який контролює НТА.

Після цього приватне підприємство «Клуб Пікассо» подало позов на заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, вимагаючи визнати неправомірною перевірку приміщень клубу. Як повідомляла ЛМР, підприємство в суді представляє саме Різник.

Одним із аргументів підприємства було те, що орендаря не повідомили завчасно про проведення перевірки. Також Андрій Москаленко не надав відповідного скерування та документу, яким визначені його повноваження на перевірку.

На це Андрій Москаленко заявив, що члени комісії взагалі спілкувалися на вулиці:

«Немає жодної заборони для заступника міського голови спілкуватися з громадянами або представниками юридичних осіб щодо питань діяльності міста», − йдеться у його відповіді.

Не побачила протиправності в діях Андрія Москаленка і суддя Оксана Карп’як. Вона зазначила, що підприємство «Клуб Пікассо» не надало доказів порушення з боку заступника міського голови, також не вказало, які конкретні права він порушив.

У судовому засіданні суддя також подивилася відеозапис так званої перевірки біля «Клубу Пікассо», з якого видно, що Андрій Москаленко та Олексій Різник спілкуються надворі.

«Дії відповідача (Андрія Москаленка – ред.) біля приміщення клубу не створюють безпосередньо для позивача жодних юридичних прав чи обов’язків, не зумовлюють жодного рішення щодо нього», − зазначила суддя Оксана Карп’як.

Натомість, у суді виявилось, що перевірка «Клуб Пікассо» справді була включена у графік на 2020 рік, а начальниця управління комунальної власності видала відповідне скерування головному спеціалісту, який був на місці разом із Москаленком.

Нагадаємо, в лютому 2020 року власник найстарішого нічного клубу Львова «Picasso» Роман Кравчишин повідомив, що заклад припиняє свою роботу. А 30 червня того ж року він продав своє приватне підприємство «Клуб Пікассо» компанії «НТА+», яка офіційно оформлена на головну редакторку телеканалу Наталію Струк та креативного продюсера Віталія Крутякова. Телеканал навіть почав облаштовувати приміщення під телевізійну студію.

Однак у липні минулого року міська рада заявила, що має інші плани щодо будівлі на вул. Зеленій, 88. Напередодні, у червні, виконавчий комітет Львівської міської ради передав їх комунальній установі «Львівський міський молодіжний центр» для створення міського молодіжного центру.

Ще до сьогодні в судах триває декілька спорів щодо приміщення «Клубу Пікассо». Наприклад, фірма намагається визнати недійсним рішення виконкому про передачу приміщень «Львівському міському молодіжному центру».

У той же час депутат Олексій Різник пропонує продовжити договір оренди на 10 років підприємству «Клуб Пікассо» без проведення аукціону. Як аргумент він наводить те, що фірма «надає соціально важливі послуги населенню Львівської міської територіальної громади».

Натомість, усі у Львові розуміють, що за нинішніх обставин, що буде на Зеленій, 188 - вирішать у підсумку міський голова Львова Андрій Садовий з бізнесменом Григорієм Козловським.

dailylviv.com

До теми

14:54 25 жовтня 2021 р.

IT-компанія зі Львова отримала американську нагороду за інновації в боротьбі з COVID-19

SoftServe отримав срібло Globee 6th Annual 2021 Business Excellence Awards за технологічні рішення, розроблені компанією для застосування в час пандемії. До них належать: вимірювання показників стану здоров’я з допомогою веб-камер, прорахунок кількості людей в приміщенні з допомогою спеціальних сенсорів та спосіб покращити соціальну взаємодію у віртуальному світі.

Рубрика: Економіка

11:09 25 жовтня 2021 р.

Новий сезон: після саудитів Львівщина готується до туристів з Бахрейну

Управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно із курортними громадами організувало промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства Бахрейн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу