Інвестори презентуватимуть громадам на Львівщині проекти сміттєпереробних заводів

14:55 14 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації пояснили, що людям пояснять: «Сміттєперепорбний завод – це не полігон твердих побутових відходів».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 14 червня: «Розпочинаються громадські обговорення щодо розміщення комплексів із утилізації ТПВ на території Львівщини. На сьогодні вже відібрали 17 земельних ділянок, які за всіма параметрами підходять для розміщення сміттєпереробних заводів. Відтак, із 20 червня до 15 липня інвестори презентуватимуть місцевим громадам проекти комплексів з утилізації твердих побутових відходів».

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук наголосив: «Наша ціль – пояснили людям, що сміттєперепорбний завод – це не полігон твердих побутових відходів. Ми плануємо будівництво сучасних, абсолютно безпечних комплексів із утилізації твердих побутових відходів, які сьогодні працюють у багатьох європейських містах. Окрім того, громади, на території яких збудують сміттєпереробні заводи, отримають можливість залучити у свої населені пункти нові інвестиції для будівництва доріг чи соціальних об’єктів».

Назарій Романчук також зазначив, що сміттєпереробні заводи, які збудують на території Львівщини, перероблятимуть відходи не лише Львова – комплекси із переробки прийматимуть тверді побутові відходи в першу чергу з тих районів, де вони розташовані. За його словами, на Львівщині збудують принаймні три комплекси із утилізації твердих побутових відходів.

До проведення громадських слухань, крім місцевих громад, залучать й членів комісії, серед яких представники влади, фахівці та експерті в галузі екології та будівництва. Назарій Романчук зазначив: «Представники громади матимуть змогу отримати експертні відповіді на запитання щодо технологічного процесу переробки та екологічної безпеки».

Про це повідомили сьогодні, 14 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації. Як інформував «ЩЛ», у Львівській облдержадміністрації розробили графік громадських слухань щодо будівництва сміттєперобного заводу на території Львівщини.

dailylviv.com

До теми

16:32 23 вересня 2020 р.

У Львові дослідили, чого найбільше потребують бізнесмени від місцевої влади

Напередодні місцевих виборів команда експертів провела масштабне опитування серед львівських підприємців, щоб довідатись, які проблеми в місті найбільше заважають їм працювати.

Рубрика: Економіка

22:12 22 вересня 2020 р.

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес

Уранці 22 вересня під будівлею Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації пройшла масштабна акція протесту мікропідприємців (ФОП) Львівщини під гаслом «Право на працю» в рамках всеукраїнського руху «SaveФОП».

Рубрика: Економіка

16:45 22 вересня 2020 р.

У ЛОДА стверджують, що Львівщина готова до нового опалювального сезону на 90%

Про це сьогодні, 22 вересня, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук у межах скайп-наради з головами міст обласного значення та районних державних адміністрацій під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу