Інфляція сягнула в Україні з початку року 19%, – Держстат

17:30 6 листопада 2014 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті інтернет-видання «Економічна правда»

За даними Державної служби статистики, ціни на продукти харчування й безалкогольні напої зросли на споживчому ринку в жовтні на 2,6%.

Інфляція в Україні у жовтні 2014 року становила 2,4%, з початку року – 19%. Про це повідомляється сьогодні, 6 листопада, на сайті Державної служби статистики

За даними Держстату, на споживчому ринку у жовтні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%. «Найбільш суттєво, на 13,2% та 11,2% подорожчали яйця та сало. На 5,4–1,7% зросли ціни на рис, овочі, хліб,м’ясо та м’ясопродукти,  молоко та молочні продукти, безалкогольні напої, макаронні вироби, соняшникову олію. Водночас знизилися ціни на цукор та фрукти на 4,1% та 2,1%», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 2,5%, у тому числі тютюнові вироби – на 2,9%, алкогольні напої – на 2,2%. «Зростання цін на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,2% відбулося головним чином за рахунок підвищення цін на опалення та тверде паливо на 10,8% та 7,8%, а також плати за оренду житла на 2,6%», – повідомляє прес-служба.

Також наголошується, що подорожчання у сфері охорони здоров’я на 2% насамперед спричинено зростанням цін на фармацевтичну продукцію на 3%. Зниження цін на транспорт у цілому на 0,7% у першу чергу пов’язано зі здешевленням палива та мастил на 2,0%, а також автомобілів на 0,3%.

«Зростання тарифів у сфері зв’язку на 0,9% відбулося за рахунок підвищення абонентної плати за користування телефоном на 6,5%», – інформує також Держстат, повідомлення якого передає в четвер інтернет-видання «Економічна правда».

dailylviv.com

До теми

15:51 18 травня 2021 р.

Спарроу Парк Львів на Сигнівці дасть тисячу робочих місць і проіснує 30 років

Земельна ділянка загальною площею 18,8242 га, на якій створено індустріальний парк "Спарроу Парк Львів", розташована в межах міста Львова (промислова зона "Сигнівка").

Рубрика: Економіка

15:32 18 травня 2021 р.

Доставка продуктів – гарантії від найбільшої торговельної мережі

Останній рік нам красномовно продемонстрував, що варто звикати до нових умов, коли не можна без остраху виходити на вулиці, перебувати в натовпі, користуватися громадським транспортом, ходити до магазину за покупками.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу