Інфляція сягнула в Україні з початку року 19%, – Держстат

17:30 6 листопада 2014 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті інтернет-видання «Економічна правда»

За даними Державної служби статистики, ціни на продукти харчування й безалкогольні напої зросли на споживчому ринку в жовтні на 2,6%.

Інфляція в Україні у жовтні 2014 року становила 2,4%, з початку року – 19%. Про це повідомляється сьогодні, 6 листопада, на сайті Державної служби статистики

За даними Держстату, на споживчому ринку у жовтні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%. «Найбільш суттєво, на 13,2% та 11,2% подорожчали яйця та сало. На 5,4–1,7% зросли ціни на рис, овочі, хліб,м’ясо та м’ясопродукти,  молоко та молочні продукти, безалкогольні напої, макаронні вироби, соняшникову олію. Водночас знизилися ціни на цукор та фрукти на 4,1% та 2,1%», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 2,5%, у тому числі тютюнові вироби – на 2,9%, алкогольні напої – на 2,2%. «Зростання цін на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,2% відбулося головним чином за рахунок підвищення цін на опалення та тверде паливо на 10,8% та 7,8%, а також плати за оренду житла на 2,6%», – повідомляє прес-служба.

Також наголошується, що подорожчання у сфері охорони здоров’я на 2% насамперед спричинено зростанням цін на фармацевтичну продукцію на 3%. Зниження цін на транспорт у цілому на 0,7% у першу чергу пов’язано зі здешевленням палива та мастил на 2,0%, а також автомобілів на 0,3%.

«Зростання тарифів у сфері зв’язку на 0,9% відбулося за рахунок підвищення абонентної плати за користування телефоном на 6,5%», – інформує також Держстат, повідомлення якого передає в четвер інтернет-видання «Економічна правда».

dailylviv.com

До теми

23:06 13 серпня 2022 р.

В'їзд у пішохідну зону Львова коштуватиме дорожче, а перебування буде коротшим

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича. Відтак, транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише до 09.00 год. Рішення вступає в дію з 1 вересня цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу