«IFC» наполягає на концесії аеропорту «Львів»

14:30 1 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з регіональним віце-президентом «IFC» Джорджиною Бейкер.

Про це повідомили в п’ятницю, 1 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що Андрій Садовий і Джорджина Бейкер обговорили, зокрема, залучення приватних іноземних інвестицій до інфраструктурних проектів Львова.

Андрій Садовий зазначив: «IFC» – це підрозділ Світового банку, ми активно з цією структурою працюємо. Цю структуру Уряд найняв для фіналізації рішення щодо концесії, в тому числі, львівського аеропорту. В нас були емоційні дебати, дискусії, мені здається, що керівництво «IFC» зрозуміло, що без Львівської міської ради будь-які розмови щодо майбутнього аеропорту є некоректними і не на часі. Є аеропорт – є місто, нема аеропорту – ми майбутнього успішного не будемо мати».

«Представники «IFC» зазначили, що пошуки безпечної форми концесії львівського аеропорту, яка була б вигідною насамперед місту, триватимуть», – поінформували також у міськраді.

Джорджина Бейкер розповіла: «Коли я прибула до львівського аеропорту, то була приємно вражена. Ми би хотіли зробити вам вигідну пропозицію, але це лише рішення місцевого уряду. Ми обрали Львів завдяки здобуткам, яких вам вдалося досягнути. Ми сподіваємося, що нам вдасться знайти безпечну формулу для Львова і ви будете відкриті до переговорів. Наша мета – переконати усіх, що концесія є вигідною у першу чергу для міста».

Як інформував «ЩЛ», ЛМР звернулась до Прем’єрміністра України та Мінінфраструктури України із закликом не передавати у концесію міжнародний аеропорт «Львів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:05 27 січня 2020 р.

219 безробітних започаткували торік на Львівщині власну справу

У Львівському обласному центрі зайнятості допомогли минулого року знайти роботу 48,1 тисячі жителям області, у тому числі – 15,7 тисячі безробітних, що на 1,5% більше, аніж у 2018 році.

Рубрика: Економіка

09:04 25 січня 2020 р.

Обираємо мультиварку: ТОП-3 функції, якими ви будете користуватися постійно + БОНУС (який функціонал вам точно не знадобиться)

Зразкові домогосподарки, заклопотані бізнес-леді, фрілансери з ненормованим графіком роботи, турботливі батьки — для багатьох сучасних людей, яких хвилює питання здорового харчування і які цінують свій час та комфорт, мультиварка стала добрим помічником.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу