«IFC» наполягає на концесії аеропорту «Львів»

14:30 1 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з регіональним віце-президентом «IFC» Джорджиною Бейкер.

Про це повідомили в п’ятницю, 1 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що Андрій Садовий і Джорджина Бейкер обговорили, зокрема, залучення приватних іноземних інвестицій до інфраструктурних проектів Львова.

Андрій Садовий зазначив: «IFC» – це підрозділ Світового банку, ми активно з цією структурою працюємо. Цю структуру Уряд найняв для фіналізації рішення щодо концесії, в тому числі, львівського аеропорту. В нас були емоційні дебати, дискусії, мені здається, що керівництво «IFC» зрозуміло, що без Львівської міської ради будь-які розмови щодо майбутнього аеропорту є некоректними і не на часі. Є аеропорт – є місто, нема аеропорту – ми майбутнього успішного не будемо мати».

«Представники «IFC» зазначили, що пошуки безпечної форми концесії львівського аеропорту, яка була б вигідною насамперед місту, триватимуть», – поінформували також у міськраді.

Джорджина Бейкер розповіла: «Коли я прибула до львівського аеропорту, то була приємно вражена. Ми би хотіли зробити вам вигідну пропозицію, але це лише рішення місцевого уряду. Ми обрали Львів завдяки здобуткам, яких вам вдалося досягнути. Ми сподіваємося, що нам вдасться знайти безпечну формулу для Львова і ви будете відкриті до переговорів. Наша мета – переконати усіх, що концесія є вигідною у першу чергу для міста».

Як інформував «ЩЛ», ЛМР звернулась до Прем’єрміністра України та Мінінфраструктури України із закликом не передавати у концесію міжнародний аеропорт «Львів».

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

13:52 11 червня 2021 р.

У Львові підприємці з Городоцької остерігаються забудовників території мотозаводу

У Львові тривають обговорення між теперішніми підприємцями і майбутніми забудовниками з території мотозаводу. Це вже третя зустріч щодо змін до детального плану на Городоцькій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу