Євроінвестбанк готовий сприяти прокладанню автомагістралі «Львів-Ужгород»

16:10 12 квітня 2019 р.

  • 0
  • 639


Фото: facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua

Європейський інвестиційний банк висловив попередню готовність надати грантову допомогу для підготовки техніко-економічне обґрунтування європейського зразка для будівництва нової автомагістралі Львів-Мукачево-Ужгород з відгалуженням до угорського кордону.

Про це, як повідомили в п’ятницю, 12 квітня, в «Укравтодорі», йшлося сьогодні на робочій зустрічі в Державному агентстві автомобільних доріг України.

«Така дорога дозволить скоротити час поїздки за напрямком «Львів-Мукачево» до однієї години 30 хвилин проти нинішніх трьох годин 30 хвилин. Нова автомагістраль буде розрахована на максимальну швидкість руху 130 кілометрів за годину», – поінформували також в «Укравтодорі»,

Радник голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава зазначив: «Цей коридор дуже важливий для Україні, адже по ньому направляється основний експортний потік в країни Південної та Південно-Західної Європи. Окрім цього, нова дорога також забезпечить стабільне сполучення із Закарпатською областю. Дорога буде поєднана з угорською автомагістраллю М3 через КПП «Дийда» і словацькою «D1» через КПП «Ужгород».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:15 24 червня 2019 р.

П'ять ОТГ на Львівщині отримали понад 50 тисяч гектарів

У червні, в межах розпочатого урядом у лютому 2018 року процесу передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у власність об’єднаних територіальних громад, на Львівщині відбулася передача ділянок сільгосппризначення в комунальну власність п’ятьох об’єднаних територіальних громад.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 573

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

10-ка і мажоритарники від "Сила і честь" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу