Євроінвестбанк готовий сприяти прокладанню автомагістралі «Львів-Ужгород»

16:10 12 квітня 2019 р.

  • 0
  • 516


Фото: facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua

Європейський інвестиційний банк висловив попередню готовність надати грантову допомогу для підготовки техніко-економічне обґрунтування європейського зразка для будівництва нової автомагістралі Львів-Мукачево-Ужгород з відгалуженням до угорського кордону.

Про це, як повідомили в п’ятницю, 12 квітня, в «Укравтодорі», йшлося сьогодні на робочій зустрічі в Державному агентстві автомобільних доріг України.

«Така дорога дозволить скоротити час поїздки за напрямком «Львів-Мукачево» до однієї години 30 хвилин проти нинішніх трьох годин 30 хвилин. Нова автомагістраль буде розрахована на максимальну швидкість руху 130 кілометрів за годину», – поінформували також в «Укравтодорі»,

Радник голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава зазначив: «Цей коридор дуже важливий для Україні, адже по ньому направляється основний експортний потік в країни Південної та Південно-Західної Європи. Окрім цього, нова дорога також забезпечить стабільне сполучення із Закарпатською областю. Дорога буде поєднана з угорською автомагістраллю М3 через КПП «Дийда» і словацькою «D1» через КПП «Ужгород».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:28 20 квітня 2019 р.

Гривня подешевшала на дві копійки

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 26,8539 гривні за долар (у п’ятницю – 26,8377) та 30,2107 за євро (напередодні – 30,1924).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 372

09:15 20 квітня 2019 р.

Авіакомпанія «Ellinair» подвоїла рейси зі Львова

У зв’язку зі зростанням популярності Греції серед українських туристів і збільшенням продажів турів на її курорти оператором «Mouzenidis Travel», грецький авіаперевізник холдингу «Mouzenidis Group» наростив обсяг політної програми зі Львова до аеропортів Греції.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 609