Громаді Львова повернуть 0,86 гектара землі на вулиці Городоцькій вартістю 9,7 млн. грн

14:39 24 листопада 2014 р.


Фото: bilahata.net

Як повідомили в понеділок у прес-службі обласної прокуратури, господарським судом задоволено позов про витребування із незаконного користування приватного підприємства земельної ділянки.

У прес-службі обласної прокуратури повідомили сьогодні, 24 листопада, що завдяки втручанню цієї правоохоронної установи громаді Львова повернуть землі вартістю майже 10 млн. грн. У повідомленні також конкретизують:

«Господарським судом Львівської області задоволено позов прокуратури Залізничного району міста Львова про витребування із незаконного користування приватного підприємства земельної ділянки, площею 0,86 га на вулиці Городоцькій. Встановлено, що вказаною фірмою допускались порушення умов договору із Львівською міською радою та систематично не сплачувалась орендна плата за землю. Відтак, судом повністю задоволено позовні вимоги прокуратури про відновлення порушених інтересів громади Львова – розірвано договір оренди з підприємством та постановлено повернути місту згадану ділянку, вартість якої перевищує 9,7 млн. грн».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу