Гірники ДП «Львіввугілля» домоглися зарплати

12:28 3 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 3 липня, гірники державного підприємства «Львіввугілля» вийшли під стіни Львівської облдержадміністрації, аби узгодити питання виплати заробітної плати.

Про це повідомили у вівторок, 3 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «До шахтарів вийшов перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. Під час спілкування із шахтарями першому заступнику зателефонував  міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик та повідомив, що сьогодні на виплату зарплати гірникам скерують 30 мільйонів гривень».

Ростислав Замлинський запевнив: «До кінця тижня на виплату гірникам надійде ще 18 мільйонів гривень. Сьогодні вдасться виплатити 88% заробітної плати за травень. Фонд заробітної плати за травень становить орієнтовно 135 мільйонів гривень».

Як інформував «Щоденний Львів», гірники з Червонограду перекрили у вівторок, 3 липня, трасу від Жовкви вбік Рава-Руської.

dailylviv.com

До теми

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу