"Газпром" вимагатиме передоплату від "Нафтогазу України" | Новини Львова

"Газпром" вимагатиме передоплату від "Нафтогазу України"

21:20 29 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: operkor.wordpress.com

"Нафтогаз України" порушив графік платежів, і після майже місячного протермінування російський "Газпром" стоїть перед вибором, чи переводити Україну на 100-відсоткову передоплату, як це передбачено умовами контракту від 2009 року.

"У нас є така можливість (перейти на передоплату - ІФ) за контрактом зробити це негайно, тому сьогодні, мабуть, от Олексій Борисович (Міллер - ІФ) буде в офісі, ми будемо цю тему розглядати", - сказав заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медведєв
журналістам у вівторок.

Відповідаючи на запитання про те, чи може позначитися криза неплатежів за газ Україною на транзит газу до Європи, О.Медведєв повідомив , що він наразі не отримав всієї інформації, пов'язаної з ситуацією.

"Але очевидно, що Україна не виконує своїх зобов'язань з оплати газу. Була надано їм фінансову допомогу у вигляді передоплати транзиту, і відстрочка платежу ($882 млн - ІФ) було надано до 1 жовтня, і було спеціальне постачання 5 млрд кубометрів газу за
спеціальною ціною. І, незважаючи на всі ці екстраординарні заходи, ми платіж за серпневий газ досі не отримали", - сказав О.Медведєв.

Про це сьогодні повідомив Інтерфакс-Україна.

Україна вже кілька років веде переговори з Росією про зниження ціни закупівлі газу, досі вони не увінчалися успіхом, нагадує РБК-Україна. У 2012 році Україна купила у РФ понад 32 млрд куб. м газу, в цьому році можливе зниження поставок до 18-20 млрд куб. м. Для зниження енергозалежності від Росії Україна намагається реалізувати різні енергетичні проекти, в тому числі обговорює можливість закупівлі газу в Азербайджану і Туркменії.

Раніше офіційні особи в українському уряді повідомляли, що в наступному році Україна закупить не більше 18 млрд куб. м газу.

Також прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляв, що Україна продовжить скорочувати імпорт російського газу, а в перспективі взагалі не стане купувати його, якщо чинні контракти не буде переглянуто.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:23 2 липня 2020 р.

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

Уже тиждень як відновив свою роботу автобусний маршрут № 28. На маршруті працює три машини. Однак завантаженість автобусів становить лише 25%, відповідно збитки ЛК АТП № 1, яке обслуговує цей маршрут, вже становлять 30 тис грн.

Рубрика: Економіка

19:34 2 липня 2020 р.

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

З 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів торкнеться польотів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

Рубрика: Економіка

14:04 2 липня 2020 р.

У львівські суди хотіли занести півтори тисячі одиниць зброї

З січня до липня 2020 року співробітники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області попередили пронесення до приміщень суду 1453 заборонених предметів,

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Чехії та Польщі - найменше безробітних серед країн ЄС

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

План району "Під Голоском" розрахований на 26 тис мешканців. Обіцяють новий

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

На Львівщині виготовляли небезпечні для здоров'я дезинфікатори

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу