Форум «Бізнес-молодь: ефект «wow» від співпраці» пройде у Львові

16:24 5 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «8 червня у межах ініціативи «Український пакт заради молоді-2020» відбудеться форум «Бізнес-молодь: ефект «wow» від співпраці».

Про це повідомили у вівторок, 5 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Мета форуму «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці» – посилити діалог між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни. Форум об’єднає львівську молодь та представників провідних компаній України».

«У межах форуму «Бізнес-молодь: ефект «wow» від співпраці» молодь отримає практичні рекомендації з побудови кар’єри; розвине навички та власний «networking», візьме участь у розробці «wow»-ідей для кар’єрного розвитку молоді у твоєму регіоні, зробить свій внесок у розробку Національного плану дій щодо зайнятості молоді. Організатори – міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ» за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Форум «Бізнес-молодь: ефект «wow» від співпраці» відбудеться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації й Львівської торгово-промислової палати. Детальніша інформація – за посиланням», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:25 19 червня 2021 р.

У центрі Львова розпочав роботу фермерський ярмарок

19 червня, на площі Ринок стартував другий сезон Львівського фермерського ярмарку літнього сезону. Відтак, аж до середини жовтня щосуботи усіх охочих запрошують відвідати ярмарок та придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника. Також, у межах заходу, мешканці міста під керівництвом досвідченого садівника долучились до створення спільної клумби у центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу