Флагшток - 2.1 млн грн, куди ще пішли державні гроші

16:15 27 липня 2021 р.

На Львівщині з початку року на Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.скерували кошти в сумі 67,6 млн грн, з яких цього тижня перерахували 19,2 млн гривень.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

Зокрема, зазначені кошти скеровані для оплати:

    робіт з капітального ремонту спального корпусу КЗ ЛОР „Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Героїв Крут” на вул.Пасічній, 68 в м.Львові в сумі 0,5 млн грн,
    будівництва монументального знака (флагштока) з національною символікою та благоустрою частини території Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана П.Сагайдачного у м. Львові – 2,1 млн грн,
    капітального ремонту фасаду хірургічного відділення КНП "Жовківська ЦРЛ" по вул. Шпитальній, 58, м. Жовква Жовківського району Львівської області - 0,8 млн грн
    реконструкції складу, фасадів адміністративно-лабораторного корпусу, прохідної, теплогенераторної, навісів та благоустрою території ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр" по вул. Львівській, 10 в смт. Брюховичі - 1,5 млн гривень.

У межах цієї Програми також надано інвестиційну субвенцію місцевим бюджетам області в сумі 14,3 млн гривень. З метою завершення робіт з реконструкції та капітального ремонту до початку навчального року найбільшу суму коштів, а саме 10,9 млн грн  із зазначеної субвенції спрямовано на освітні установи (8 установ та закладів). Кошти в сумі 2,4 млн грн спрямовано на медичні установи (8 установ) та 1 млн грн на інші об”єкти комунальної власності (5 установ).

За словами першого заступника голови ЛОДА Андрія Годика, до початку навчального року залишився один місяць, тому, цей час необхідно використати ефективно, а саме активізувати роботи на об’єктах освіти з метою їх завершення.

Фірма, якій заплатять 12 млн грн за флагшток у Львові, пов'язана з відомим забудовником

dailylviv.com

До теми

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу