Фермери Львівщини можуть сподіватися на допомогу від Петрашка

17:47 22 квітня 2020 р.

Фото до новини

22 квітня Уряд прийняв постанову “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств”.

Державна підтримка фермерським господарствам буде реалізуватися за такими напрямами:

1) дотація за утримання від 5-ти корів молочного напряму продуктивності;

2) бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) для новостворених ФГ, яка надаватиметься їм для провадження с/г діяльності;

3) часткова компенсація витрат, пов’язаних з наданням дорадчих послуг;

4) відшкодування сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам 70% вартості (без ПДВ) як придбаних техніки та обладнання, так і профінансованих за рахунок банківського кредиту.

Прийнята постанова, прокоментував її міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко (на світлині), розширить доступ фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів до державних фінансових ресурсів і створить умови для переходу понад 300 фермерів на органічне виробництво, розвитку понад 400 молочних ферм, збільшення не менше ніж на 10 одиниць кількості кооперативів з переробки сільськогосподарської продукції, стимулювання створення понад 1780 фермерських господарств, у тому числі, особами з числа сільської молоді.

Тексту цієї постанови на Урядовому порталі поки що немає.

Довідково

У 2019 році за програмою підтримки фермерських господарств було спрямовано бюджетні кошти в сумі 416,9 млн грн, якими скористалося близько 10 тис. фермерів та 2 сільгоспкооперативи.

"Щоденний Львів" повідомляв, що мінімальна допомога безробітним підвищена до тисячі гривень, а допомогу за часткове безробіття роботодавцям обіцяють у центрах зайнятості.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів