Фермерське господарство і три компанії профінансують відновлення у будинках-пам’ятках архітектури, які постраждали від ракети рф

15:53 10 жовтня 2024 р.

Фото до новини

Вони долучилися до ініціативи «Візьми будинок під опіку».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Компанії Kindgeek, Poner, МаркКвен та фермерське господарство «УЛАР» долучилися до ініціативи «Візьми будинок під опіку», яку впровадив міський голова Львова Андрій Садовий після атаки росії на Львів 4 вересня. Відтак благодійники надали разом 1 млн 295 тис. грн на відновлення дерев’яних вікон у будинках – пам’ятках архітектури на вул. Квітки-Основ'яненка, 7 та 18. Відповідну угоду про співпрацю підписали сьогодні у Львівській міській раді.

«Сьогодні відбулося чергове підписання тристороннього договору про співпрацю між ЛКП Залізничного району, підрядною організацією і 4 компаніями у межах ініціативи “Візьми будинок під опіку”. За кошти, які надають компанії – а це 1 млн 295 тис. грн, відновимо дерев’яні вікна у будинках – пам’ятках архітектури на вул. Квітки-Основяненка, 7 та 18», – розповів Андрій Павлів, керівник управління інвестицій і проєктів ЛМР.

Зокрема, до ініціативи долучилися:

-       Kindgeek – IT компанія, заснована Антоном Скрипником та Юрієм Гнатюком у Львові. На сьогодні підприємство працює з 200 іноземними компаніями та є членом Львівського ІT кластеру.

-    Фермерське господарство «УЛАР» – аграрне підприємство, яке входить у топ-5 експортерів курятини. «УЛАР» засновано у 2003 році.

-    Poner – міжнародна група компаній, що спеціалізується на наданні послуг з будівництва у нафтогазовій сфері. Цього року підприємство почало працювати в Україні.

-  МаркКвен – львівське підприємство, що спеціалізується на розробці та виготовленні торгового POS-обладнання та постачанні інноваційних рекламних рішень.

«На наступний день після атаки ми побачили публікацію мера про ініціативу допомогти відновити зруйновані будинки. Побачили, що хороші львівські компанії почали доєднуватися, тому теж вирішили не стояти осторонь і допомогти своєму місту і людям, які цього потребують, і пришвидшити таким чином процес відновлення.

Відзначу, що ми були у хорошій комунікації з міськрадою. Нам запропонували об’єкт, де ми можемо долучитися. Все швидко і прозоро. Ми побачили, куди будуть скеровані наші кошти якнайшвидшим і найкращим чином», – відзначив Юра Гнатюк, представник ІТ компанії Kindgeek.

Додамо, на сьогодні до ініціативи «Візьми будинок під опіку» приєдналося приблизно 40 учасників. Це різні організації, бізнес, іноземні донори. Вони беруть під опіку конкретні будинки і допомагають їх відновлювати.

Зокрема, 8 жовтня до кампанії «Візьми будинок під опіку» долучилися Благодійний фонд «Український фонд розвитку» та Young Business Club. Їхні кошти буде скеровано для заміни дерев’яних вікон у будинку-пам’ятці архітектури на вул. Кокорудза, 14, який постраждав під час терористичної атаки росії 4 вересня цього року.

Читайте такожДва зруйновані російськими ракетами будинки у Львові відновлять великі забудовники

Відтак Львівська міська рада закликає українські та закордонні бізнеси і міжнародні благодійні організації долучатися до ініціативи «Візьми будинок під опіку» та допомогти відновити зруйновані ворогом будівлі. 

Щоб долучитися до ініціатив «Візьми будинок під опіку», необхідно звернутися в управління інвестицій та проєктів Львівської міської ради, чи Франківську або Залізничну районні адміністрації. Компаніям розкажуть про перелік робіт, до проведення яких можна долучитися фінансово. Це зокрема відновлення дахів, фасадів, вікон та ін.

Нагадаємо, під час масованої атаки на Львів 4 вересня росія пошкодила 189 будівель. Це будівлі історичної спадщини, житлові будинки та школи. Також через ворожі обстріли загинуло 8 львів'ян.

Нагадаємо, благодійний фонд Шона Пенна бере під опіку один зі зруйнованих росією будинків у Львові.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів