«Фермерська країна» осіла в Ямполі на Львівщині

15:38 7 грудня 2019 р.

  • 0

Завдання центру, що відкрився вчора – розвиток фермерів, а також допомога тим, хто лише розпочинає цей шлях.

«Лише локація центру вже наочно демонструє той напрямок, на розвиток якого спрямована робота людей, які тут працюють. Вірю, що цей проєкт буде успішним та корисним для фермерів та для розвитку агропромислового сектору Львівщини», – зазначив під час відкриття перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

У центрі працюють сертифіковані та офіційно реєстровані дорадники, більшість з них – практики, відтак допомагатимуть тим, хто вирощує сільськогосподарську продукцію із різноманітних питань, в тому числі юридичних та земельних.

Також аграріїв знайомитимуть із інноваціями, які з’являються у сфері, зокрема дорадники показуватимуть, як в сучасних умовах можна швидше вигодувати тварин, посадити кращі сорти на певній ділянці й багато іншого.

Ще одним напрямом стануть поради початківцям: від ознайомлення з можливостями, які дають державні програми, до тренінгів із питань реєстрації власного господарства, вирощення продукції, її продажу.

Окрім тренінгів, індивідуальних зустрічей у навчальній аудиторії центру, на території поряд з офісом планують проводити фермерські ярмарки.

«Ми розуміємо, що основна діяльність фермера – це територія, поле і хочемо стати тим майданчиком, де зможемо демонструвати  те, що актуально для Львівщини. Також ми хочемо тут зробити місце для львів’ян, які могли б приїжджати та ознайомлюватись із продукцією наших фермерів», - розповіла засновниця центру Наталія Табінська.

Відтак, дорадчий центр стане своєрідним прототипом аграрного клубу, де будуть тематичні розмови та зустрічі.

Сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська країна» розташований на кільцевій дорозі в селі Ямпіль поблизу Львова. 

Про це повідомила ЛОДА.

Згідно з даними YouControl громадська організація ''Сільськогосподарський дорадчий центр "Фермерська країна'' зареєстрована у травні 2017 року. Її засновники - Тарас Лозинський і Андрій Табінський. Керівник - Андрій Табінський.

Нагадаємо, що час від часу деяким фермерам на Львівщині вдається одержати допомогу від держави

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові заборонили перебувати в громадських місцях без маски

У Львові всім хворим на ГРЗ або пневмонію робитимуть ПЛР-діагностику

У Львові з 7 квітня закриють два продуктові ринки

Карантин синхронізує діяльність Львова із сусідніми населеними пунктами

На карантині стежать за новинами більше, ніж навчаються

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу