«Фермерська країна» осіла в Ямполі на Львівщині

15:38 7 грудня 2019 р.

Завдання центру, що відкрився вчора – розвиток фермерів, а також допомога тим, хто лише розпочинає цей шлях.

«Лише локація центру вже наочно демонструє той напрямок, на розвиток якого спрямована робота людей, які тут працюють. Вірю, що цей проєкт буде успішним та корисним для фермерів та для розвитку агропромислового сектору Львівщини», – зазначив під час відкриття перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

У центрі працюють сертифіковані та офіційно реєстровані дорадники, більшість з них – практики, відтак допомагатимуть тим, хто вирощує сільськогосподарську продукцію із різноманітних питань, в тому числі юридичних та земельних.

Також аграріїв знайомитимуть із інноваціями, які з’являються у сфері, зокрема дорадники показуватимуть, як в сучасних умовах можна швидше вигодувати тварин, посадити кращі сорти на певній ділянці й багато іншого.

Ще одним напрямом стануть поради початківцям: від ознайомлення з можливостями, які дають державні програми, до тренінгів із питань реєстрації власного господарства, вирощення продукції, її продажу.

Окрім тренінгів, індивідуальних зустрічей у навчальній аудиторії центру, на території поряд з офісом планують проводити фермерські ярмарки.

«Ми розуміємо, що основна діяльність фермера – це територія, поле і хочемо стати тим майданчиком, де зможемо демонструвати  те, що актуально для Львівщини. Також ми хочемо тут зробити місце для львів’ян, які могли б приїжджати та ознайомлюватись із продукцією наших фермерів», - розповіла засновниця центру Наталія Табінська.

Відтак, дорадчий центр стане своєрідним прототипом аграрного клубу, де будуть тематичні розмови та зустрічі.

Сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська країна» розташований на кільцевій дорозі в селі Ямпіль поблизу Львова. 

Про це повідомила ЛОДА.

Згідно з даними YouControl громадська організація ''Сільськогосподарський дорадчий центр "Фермерська країна'' зареєстрована у травні 2017 року. Її засновники - Тарас Лозинський і Андрій Табінський. Керівник - Андрій Табінський.

Нагадаємо, що час від часу деяким фермерам на Львівщині вдається одержати допомогу від держави

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу