«Фермерська країна» осіла в Ямполі на Львівщині

15:38 7 грудня 2019 р.

  • 0

Завдання центру, що відкрився вчора – розвиток фермерів, а також допомога тим, хто лише розпочинає цей шлях.

«Лише локація центру вже наочно демонструє той напрямок, на розвиток якого спрямована робота людей, які тут працюють. Вірю, що цей проєкт буде успішним та корисним для фермерів та для розвитку агропромислового сектору Львівщини», – зазначив під час відкриття перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

У центрі працюють сертифіковані та офіційно реєстровані дорадники, більшість з них – практики, відтак допомагатимуть тим, хто вирощує сільськогосподарську продукцію із різноманітних питань, в тому числі юридичних та земельних.

Також аграріїв знайомитимуть із інноваціями, які з’являються у сфері, зокрема дорадники показуватимуть, як в сучасних умовах можна швидше вигодувати тварин, посадити кращі сорти на певній ділянці й багато іншого.

Ще одним напрямом стануть поради початківцям: від ознайомлення з можливостями, які дають державні програми, до тренінгів із питань реєстрації власного господарства, вирощення продукції, її продажу.

Окрім тренінгів, індивідуальних зустрічей у навчальній аудиторії центру, на території поряд з офісом планують проводити фермерські ярмарки.

«Ми розуміємо, що основна діяльність фермера – це територія, поле і хочемо стати тим майданчиком, де зможемо демонструвати  те, що актуально для Львівщини. Також ми хочемо тут зробити місце для львів’ян, які могли б приїжджати та ознайомлюватись із продукцією наших фермерів», - розповіла засновниця центру Наталія Табінська.

Відтак, дорадчий центр стане своєрідним прототипом аграрного клубу, де будуть тематичні розмови та зустрічі.

Сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська країна» розташований на кільцевій дорозі в селі Ямпіль поблизу Львова. 

Про це повідомила ЛОДА.

Згідно з даними YouControl громадська організація ''Сільськогосподарський дорадчий центр "Фермерська країна'' зареєстрована у травні 2017 року. Її засновники - Тарас Лозинський і Андрій Табінський. Керівник - Андрій Табінський.

Нагадаємо, що час від часу деяким фермерам на Львівщині вдається одержати допомогу від держави

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:12 17 січня 2020 р.

Засновник найбільшого ринку сільгосппродукції в Західній Україні запропонував три кроки до ринку землі

Сьогодні, 17 січня, у Львівському пресклубі засновник групи компаній «Шувар» і найбільшого у Західній Україні гуртового ринку сільськогосподарської продукції Роман Федишин розкаже про три важливі кроки до запровадження в Україні цивілізованого ринку землі.

Рубрика: Економіка

20:39 16 січня 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Португалію, Норвегію, Фінляндію, Китай

Львівський міжнародний аеропорт імені Данила Галицького розширює географію рейсів. Цього літнього сезону буде відкрито рейси зі Львова в Іракліон, Батумі, Бургас та Барселону.

Рубрика: Економіка

17:15 16 січня 2020 р.

Перереєстрація закладів може щороку позбавляти бюджет Львова ста мільйонів гривень

Львівська міська рада наголошує , що зміна адреси реєстрації підприємств, закладів, установ та організацій Львівської обласної ради не має законних підстав, призводить до розбалансування місцевих бюджетів та наносить суттєвої шкоди міському бюджету, а відтак – і територіальній громаді Львова.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу