Фермери на Львівщині отримали за молодняк ВРХ 11,1 млн. гривень

12:15 12 грудня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині завершили виплату другого траншу дотації фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби.

Про це повідомили в середу, 12 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА виплатив кошти другого траншу дотації в сумі 11,1 млн. гривень в повному обсязі. Дотацію отримали 10,5 тисячі фізичних осіб за утримання в середньому 15,1 голів молодняка ВРХ згідно з відомостями нарахування станом на 1 вересня 2018 року».

«Дотацію отримали 10543 фізичні особи за утримання 15218 голів молодняка ВРХ на загальну суму 11,4 млн. гривень. Однак нарахування дотації за утримання фізичними особами молодняка ВРХ продовжується Зараз проводиться нарахування третього траншу дотації згідно з відомостями станом на 1 грудня 2018 року за поданими з вересня до листопада 2018 року документами», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу