Евакуація підприємств до Львова: хто переїжджає (відео)

11:00 23 березня 2022 р.

Фото до новини

Місто підтримує компанії та виробництва, які, внаслідок війни, планують переїзд до Львова з різних куточків України. У мерії Львова надали близько 300 консультацій, із них 45 звернень зараз перебувають в активній роботі, тобто в процесі безпосередньої релокації.


Відео: ЛМР

Як акцентував перший заступник міського голови Львова – заступник мера з економічного розвитку Андрій Москаленко, йдеться про тимчасове переведення виробничих потужностей, адже важливо, аби після української перемоги ці компанії повернулись у свої міста та долучились до відбудови місцевої економіки.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Сьогодні Львів виконує досить важливу функцію – ми працюємо над тим, аби бізнес мав змогу релоковуватись з інших частин країни до Львова, зберегти його в Україні, щоб після нашої перемоги у війні ці підприємства могли повертатись у свої міста і відбудовувати їх, сплачувати податки, піднімати економіку. Це тимчасова можливість релокуватись», – зазначив Андрій Москаленко.

За його словами, зараз у процесі безпосереднього переведення бізнесу – 45 звернень: «Це аудиторські компанії, приватні клініки, легка промисловість, виробництво, дистриб’юторські компанії, ІТ, фармацевтика тощо. Переважно йдеться про розміщення від 5 до 700 людей на площі від 100 до 4000 кв м. Маємо тут спільну тісну координацію з військовою адміністрацією та профільними міністерствами», – зауважив Москаленко.

Нагадаємо, напередодні мерія запустила окремий сервіс для підтримки бізнесу, який, внаслідок війни, переїхав або ж планує переїхати до Львова з різних міст України. Управління інвестицій та проєктів міськради надає допомогу з релокацією та пошуком приміщень, консультації та іншу важливу інформацію.

Контактні номери телефонів:

(032) 254-60-06, управління інвестицій та проєктів

+380 67 941 4691 (WhatsApp, Viber), Олег

email: Invest@lvivcity.gov.ua


Заробляють на війні: у Львівській області виросла орендна плата на комерційні та складські приміщення

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів