Екобус у Львові: вересневий графік стоянок

11:29 1 вересня 2023 р.

Фото до новини

Мобільні пункти збору безкоштовно беруть на утилізацію відпрацьовані лампи, термометри та батарейки.

У вересні 2023 року в межах Львівської територіальної громади продовжать роботу мобільні пункти збору, які безкоштовно беруть на утилізацію відпрацьовані лампи, термометри та батарейки.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

З графіком стоянок Екобуса у вересні 2023 року та переліком стаціонарних пунктів збору відпрацьованих батарейок в межах громади можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/mRBPo8n.

В ДП «Боднарівка» нагадують, що небезпечні відходи (не пошкоджені) збираються на безоплатній основі від мешканців Львівської територіальної громади та в безпечній тарі, у кількості:

  • люмінесцентні лампи до 10 шт,
  • ртутні термометри – до 5 шт,
  • батарейки до 10 кг

Оксана Війтик, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА зазначає, що відпрацьовані люмінесцентні лампи, ртутні термометри та батарейки є небезпечними відходами, які не можна викидати в загальний контейнер, бо ті вкрай негативно впливають на навколишнє середовище і потребують належного поводження, а дякуючи таким мобільним точкам збору довкілля стане чистішим.

Також організатори збору повідомляють, що термометри та лампи потрібно здавати у заводському пакуванні, а якщо його немає, потрібно подбати про безпечне пакування – виготовити саморобну картонну тару, окремо для кожної лампи або термометра.

У Львові утилізували 8446 відпрацьованих люмінесцентних ламп

Цьогоріч львів’яни здали на утилізацію понад 4 кг металевої ртуті

У Львові приймають відпрацьовані лампи і батарейки для утилізації: графік роботи мобільних пунктів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів