Дитячий майданчик за 2 млн 248 тисяч грн облаштовують на Львівщині

13:16 16 квітня 2024 р.

Фото до новини

Площа нового майданчика становитиме понад 1 200 метрів квадратних.

Про це інформує Дрогобицька міська рада, пише DailyLviv.com.

На вулиці Андрія Мельника у Стебнику тривають роботи з облаштування нового дитячого майданчика. Багатофункціональний простір для малечі міститиме окремі ігрові зони для дітей дошкільного та шкільного віку, спортивну та тиху зону. Площа нового майданчика становитиме понад 1 200 метрів квадратних.

Серед комплектувальних елементів майданчика будуть дитячі гойдалки, ігрові елементи, гірки, будиночки, гамаки, тренажери, скелелазна гірка та розвивальні ігри для малечі.

Проєкт втілює ГО «Допоможемо разом», яка залучила для його реалізації кошти міжнародного фонду CORE Response. Вартість проєкт – 2 млн 248 тисяч грн.

Читайте також: Американці створили у Львові парк розваг для дітей з інвалідністю

Дрогобицька громада своєю чергою долучилась до підтримки проєкту, шляхом доброустрою території та замощення доріжок бруківкою. Цими вихідними керівництво громади, спільно з депутатами, активними мешканцями Стебника та представниками міжнародного фонду CORE висадили на території майданчика молоді сакури.

Облаштування майданчика планують закінчити до кінця тижня, тож вже найближчим часом діти матимуть новий, сучасний та безпечний простір для ігор та спілкування.

За задумом організаторів, новий майданчик має стати місцем для розвитку дітей дошкільного та шкільного віку, а також простором для спілкування та об’єднання людей – зокрема місцевих мешканців та нових жителів громади з-поміж ВПО.

Нагадаємо, у Львові доопрацювали німецький майданчик, на якому травмувалася дитина.

Читайте також: У парку 700-річчя Львова облаштували дитячий ігровий простір

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів