Директор Стрийського лісгоспу керуватиме «Галсільлісом»

16:00 12 січня 2017 р.

У четвер, 12 січня, трудовому колективу обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» був представлений новий виконувач обов’язків його генерального директора – Володимир Мельник.

Відповідний наказ підписав начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра. За його словами, Володимир Мельник виконуватиме обов’язки керівника до проведення відкритого конкурсу та призначення нового директора підприємства.

Про це повідомили сьогодні, 12 січня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також нагадали: «Як відомо, Володимир Мельник є директором Стрийського дочірного лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс». Попередній очільник «Галсільлісу» Петро Пешко раніше написав заяву на звільнення».

dailylviv.com

До теми

19:58 16 січня 2021 р.

“Фермерська родина” отримала 300 тис грн кредиту для передпродажної підготовки крафтової продукції

Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА доповнена новими напрямами, які передбачають трансформацію особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства. Очікуване фінансування від Львівської обласної ради - 17 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу