Дорогу між Львовом і Тернополем ремонтуватимуть на 21 млн. грн

10:35 30 червня 2014 р.


Фото: p-p.com.ua

Підряд на цю суму ТОВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65» отримало від Служби автомобільних доріг у Львівській області.

«Інфопростір Тернопілля» розповідає сьогодні, 30 червня, в повідомленні «В дорогу між Львовом та Тернополем «закопають» 21 мільйон»

«Поточний ремонт дороги державного значення Львів – Тернопіль (ділянка км 11+256 – км 17+550 ) на території Львівської області буде коштувати 21,2 млн грн. Саме такою є вартість підряду, який отримало ТОВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65» від Служби автомобільних доріг у Львівській області. Ремонт повинні завершити до кінця 2015 року. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

За твердженням автомобілістів, траса «Львів-Тернопіль» є однією з найгірших в Україні. Визнають це і чиновники. Ремонт дороги між Тернополем і Львовом був одним із пріоритетних планів екс-губернатора Валентина Хоптяна.

Власниками найбільших часток «Шляхове ремонтно-будівельне управління № 65»є лучанин Олег Булима (26%), та львів’яни Юрій Сворень (26%) та Ігор Магера (25,6%)».

dailylviv.com

До теми

20:02 21 вересня 2020 р.

На Львівщині розпочали реконструкцію третього за обсягами газосховища в Україні

На Дашавському підземному сховищі газу розпочато роботи з реконструкції установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу на виробництві. Запланована вартість реконструкції – 216,6 млн грн (з ПДВ). Роботи планують закінчити у IV кварталі 2021 року.

Рубрика: Економіка

22:27 20 вересня 2020 р.

Львівська залізниця через епідситуацію знову змінила графік руху поїздів

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу