Донори пропонують 10-ти підприємствам Львівщини інвестплани

17:40 2 березня 2018 р.

У січні 2018 року Північна Екологічна Фінансова Корпорація (NEFCO) запустила інвестиційну програму для приватного сектору, спрямовану на модернізацію систем очищення стічних вод та впровадження енергоефективних проектів на підприємствах у місті Львів.

Про це інформує оганізатор проекту.

Ця ініціатива є частиною довгострокової стратегії, націленої на покращення загальної екологічної ситуації в регіоні, адже місцеві водойми безпосередньо пов’язані з водоймами північних країн.

Програма передбачає розробку індивідуальних інвестиційних планів для 10 підприємств, спрямованих на визначення найбільш привабливих інвестицій у енергоефективність та\або очищення стічних вод. Підготовку інвестиційних планів фінансує Шведське агентство міжнародного розвитку SIDA.

В той же час, проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ ) GmbH на замовлення Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) пропонує додаткові заходи з розбудови спроможності підприємств у форматі тренінгів. Тренінги матимуть на меті допомогти компаніям підвищити енергоефективність процесу виробництва.

Для того, щоб взяти участь у тренінгах проекту GIZ та подати заявку на отримання інвестиційного плану, львівські промислові підприємства повинні заповнити анкету та опитувальник. 

Інвестиційні плани будуть розроблені австрійською інжиніринговою компанією та включатимуть:

- аналіз потенційних інвестицій в ресурсоефективність. Особлива увага приділятиметься проектам з очищення стічних вод та енергоефективності;

- аналіз найбільш інвестиційно привабливих комплексних заходів;

- рекомендації  щодо реалізації інвестиційної програми.

Остаточний вибір заходів буде розроблено спільно з підприємствами, адже необхідно переконатися, що індивідуальні потреби та стратегії кожного з підприємств в інвестиційному плані враховано. 

6 березня 2018 року GIZ спільно з Львівської міською радою організовує семінар «Енергоефективність, ресурсоефективність та досягнення екологічних норм очистки стічних вод промислових підприємств». Під чвс заходу компанії більше дізнаються про можливості співпраці з NEFCO та GIZ, а також почують про Мережі енергоефективного навчання (LEEN) та найкращі практики з підвищення ефективності виробничих процесів.

 До участі у заході запрошують львівських підприємців з різних секторів (особливо з секторів виробництва продуктів харчування та напоїв, неметалевих будівельних матеріалів, машинобудування, та ін.) 

 Щоб взяти участь у заході, потрібно надіслати листа на імейл p.novak@ic-group.org. Додаткові питання щодо участі можливо поставити Павлу Новаку за телефоном +38 044 38 44 337.

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу