Донори пропонують 10-ти підприємствам Львівщини інвестплани

17:40 2 березня 2018 р.

У січні 2018 року Північна Екологічна Фінансова Корпорація (NEFCO) запустила інвестиційну програму для приватного сектору, спрямовану на модернізацію систем очищення стічних вод та впровадження енергоефективних проектів на підприємствах у місті Львів.

Про це інформує оганізатор проекту.

Ця ініціатива є частиною довгострокової стратегії, націленої на покращення загальної екологічної ситуації в регіоні, адже місцеві водойми безпосередньо пов’язані з водоймами північних країн.

Програма передбачає розробку індивідуальних інвестиційних планів для 10 підприємств, спрямованих на визначення найбільш привабливих інвестицій у енергоефективність та\або очищення стічних вод. Підготовку інвестиційних планів фінансує Шведське агентство міжнародного розвитку SIDA.

В той же час, проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ ) GmbH на замовлення Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) пропонує додаткові заходи з розбудови спроможності підприємств у форматі тренінгів. Тренінги матимуть на меті допомогти компаніям підвищити енергоефективність процесу виробництва.

Для того, щоб взяти участь у тренінгах проекту GIZ та подати заявку на отримання інвестиційного плану, львівські промислові підприємства повинні заповнити анкету та опитувальник. 

Інвестиційні плани будуть розроблені австрійською інжиніринговою компанією та включатимуть:

- аналіз потенційних інвестицій в ресурсоефективність. Особлива увага приділятиметься проектам з очищення стічних вод та енергоефективності;

- аналіз найбільш інвестиційно привабливих комплексних заходів;

- рекомендації  щодо реалізації інвестиційної програми.

Остаточний вибір заходів буде розроблено спільно з підприємствами, адже необхідно переконатися, що індивідуальні потреби та стратегії кожного з підприємств в інвестиційному плані враховано. 

6 березня 2018 року GIZ спільно з Львівської міською радою організовує семінар «Енергоефективність, ресурсоефективність та досягнення екологічних норм очистки стічних вод промислових підприємств». Під чвс заходу компанії більше дізнаються про можливості співпраці з NEFCO та GIZ, а також почують про Мережі енергоефективного навчання (LEEN) та найкращі практики з підвищення ефективності виробничих процесів.

 До участі у заході запрошують львівських підприємців з різних секторів (особливо з секторів виробництва продуктів харчування та напоїв, неметалевих будівельних матеріалів, машинобудування, та ін.) 

 Щоб взяти участь у заході, потрібно надіслати листа на імейл p.novak@ic-group.org. Додаткові питання щодо участі можливо поставити Павлу Новаку за телефоном +38 044 38 44 337.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу