Доходи німецьких компаній, які торгують з Росією, стрімко зростають

14:27 21 вересня 2023 р.

Фото до новини

Німецьку техніку везуть на російський боєприпасний завод у місті Сєров

Про це повідомило Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Німецька компанія постачає обладнання для російської оборонної промисловості. Про це свідчать дані українських журналістів-розслідувачів. Інформацію підтвердили представники української влади. З початку війни торговий оборот баварської компанії з Росією зріс в кілька разів. 

Першим про випадок написав український сайт Trap Aggressor. Наразі через Туреччину до Росії везуть прецизійний верстат для виготовлення боєприпасів виробництва німецької компанії Spinner. На цьому обладнанні росіяни виготовляють вузли точних танкових боєприпасів. Якщо у росіян буде менше таких технологій, то менше буде і ракет для війни.

Німецьку техніку везуть на російський боєприпасний завод у місті Сєров. За інформацією журналістів, з початку війни німецька компанія також продавала обладнання, зокрема, для російських заводів, що виробляють деталі для військової авіації. Інформацію журналістів підтвердили в Національному агентстві України з питань запобігання корупції. Агентство звернулося до Spinner та уряду Німеччини за роз’ясненнями з цього приводу.

З початком повномасштабної російської агресії обороти та доходи німецьких компаній у торгівлі з Росією зросли. Дані свідчать про те, що компанія отримала десять з половиною мільйонів доларів від продажу продукції в Росію в 2023 році. Торік було понад 4 мільйони, а у 2021 році — лише півтора мільйона.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів