Депутати Львівської міськради вважають необґрунтованим подорожчання проїзду

12:35 14 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді детально вивчили проекти регуляторних актів щодо підвищення вартості проїзду і виявили у них низку невідповідностей.

Про це повідомили в четвер, 14 листопада, у фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді, де також розповіли, що виявлені її депутатами невідповідності можна трактувати як або службова недбалість працівників Управління транспорту Департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, або як свідоме намагання ввести членів виконавчого комітету ЛМР та громадськість Львова у оману, тобто шахрайство.

Аргументи депутатів від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді:

1. Встановлення диференційованої вартості проїзду за одну й ту саму послугу – шість гривень у смартфоні та сім гривень у водія – не передбачена чинним законодавством.

2. Інформація про збитки «Львівелектротрансу» не відповідає дійсності.

3. У проекті рішення немає жодного обґрунтування розрахункового тарифу.

4. Чиновники хочуть перекласти на плечі простих пасажирів компенсування перевезення пільговиків.

5. Не наведено жодного обґрунтування тарифу у вісім гривень на проїзд у автомобільному громадському транспорті.

Відтак, депутати запідозрили, що причиною неякісної підготовки проектів рішень виконавчого комітету щодо підвищення вартості проїзду є низький рівень фахової підготовки керівника Управління транспорту Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Олеськіва Ореста Ігоровича, який, відповідно до біографічних даних, не має ані транспортної, ані юридичної освіти, тому допустив під час підготовки документів значні помилки».

З огляду на це, фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» вимагає від міського голови Львова Андрія Садового не допустити розгляд проектів рішень про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті на засіданні виконавчого комітету.

Як інформував «ЩЛ», у Львові підвищують вартість проїзду за традиційною схемою.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:04 25 січня 2020 р.

Обираємо мультиварку: ТОП-3 функції, якими ви будете користуватися постійно + БОНУС (який функціонал вам точно не знадобиться)

Зразкові домогосподарки, заклопотані бізнес-леді, фрілансери з ненормованим графіком роботи, турботливі батьки — для багатьох сучасних людей, яких хвилює питання здорового харчування і які цінують свій час та комфорт, мультиварка стала добрим помічником.

Рубрика: Економіка

16:30 24 січня 2020 р.

Україна віртуально імпортує газ із Польщі

Генеральний директор ТзОВ «Оператор ГТС України» Сергій Макогон заявив, що уже розпочалися віртуальні поставки газу з Польщі через газовимірювальну станцію «Дроздовичі».

Рубрика: Економіка

15:05 24 січня 2020 р.

Виробники сільгосппродукції отримають часткову компенсацію

На черговій зустрічі заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького з профільними асоціаціями анонсовано напрями державної підтримки аграрної галузі на 2020 рік.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові зареєстрували 27 дорожньо-транспортних пригод

У Львові отруїлася чадним газом жінка

На Львівщині загинула внаслідок пожежі жінка

Гуцульська культура об’єднає Україну у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу