Депутати Львівської міськради вважають необґрунтованим подорожчання проїзду

12:35 14 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді детально вивчили проекти регуляторних актів щодо підвищення вартості проїзду і виявили у них низку невідповідностей.

Про це повідомили в четвер, 14 листопада, у фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді, де також розповіли, що виявлені її депутатами невідповідності можна трактувати як або службова недбалість працівників Управління транспорту Департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, або як свідоме намагання ввести членів виконавчого комітету ЛМР та громадськість Львова у оману, тобто шахрайство.

Аргументи депутатів від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді:

1. Встановлення диференційованої вартості проїзду за одну й ту саму послугу – шість гривень у смартфоні та сім гривень у водія – не передбачена чинним законодавством.

2. Інформація про збитки «Львівелектротрансу» не відповідає дійсності.

3. У проекті рішення немає жодного обґрунтування розрахункового тарифу.

4. Чиновники хочуть перекласти на плечі простих пасажирів компенсування перевезення пільговиків.

5. Не наведено жодного обґрунтування тарифу у вісім гривень на проїзд у автомобільному громадському транспорті.

Відтак, депутати запідозрили, що причиною неякісної підготовки проектів рішень виконавчого комітету щодо підвищення вартості проїзду є низький рівень фахової підготовки керівника Управління транспорту Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Олеськіва Ореста Ігоровича, який, відповідно до біографічних даних, не має ані транспортної, ані юридичної освіти, тому допустив під час підготовки документів значні помилки».

З огляду на це, фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» вимагає від міського голови Львова Андрія Садового не допустити розгляд проектів рішень про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті на засіданні виконавчого комітету.

Як інформував «ЩЛ», у Львові підвищують вартість проїзду за традиційною схемою.

dailylviv.com

До теми

14:25 19 червня 2021 р.

У центрі Львова розпочав роботу фермерський ярмарок

19 червня, на площі Ринок стартував другий сезон Львівського фермерського ярмарку літнього сезону. Відтак, аж до середини жовтня щосуботи усіх охочих запрошують відвідати ярмарок та придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника. Також, у межах заходу, мешканці міста під керівництвом досвідченого садівника долучились до створення спільної клумби у центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу