Депутати Львівської міськради вважають необґрунтованим подорожчання проїзду

12:35 14 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді детально вивчили проекти регуляторних актів щодо підвищення вартості проїзду і виявили у них низку невідповідностей.

Про це повідомили в четвер, 14 листопада, у фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді, де також розповіли, що виявлені її депутатами невідповідності можна трактувати як або службова недбалість працівників Управління транспорту Департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, або як свідоме намагання ввести членів виконавчого комітету ЛМР та громадськість Львова у оману, тобто шахрайство.

Аргументи депутатів від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді:

1. Встановлення диференційованої вартості проїзду за одну й ту саму послугу – шість гривень у смартфоні та сім гривень у водія – не передбачена чинним законодавством.

2. Інформація про збитки «Львівелектротрансу» не відповідає дійсності.

3. У проекті рішення немає жодного обґрунтування розрахункового тарифу.

4. Чиновники хочуть перекласти на плечі простих пасажирів компенсування перевезення пільговиків.

5. Не наведено жодного обґрунтування тарифу у вісім гривень на проїзд у автомобільному громадському транспорті.

Відтак, депутати запідозрили, що причиною неякісної підготовки проектів рішень виконавчого комітету щодо підвищення вартості проїзду є низький рівень фахової підготовки керівника Управління транспорту Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Олеськіва Ореста Ігоровича, який, відповідно до біографічних даних, не має ані транспортної, ані юридичної освіти, тому допустив під час підготовки документів значні помилки».

З огляду на це, фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» вимагає від міського голови Львова Андрія Садового не допустити розгляд проектів рішень про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті на засіданні виконавчого комітету.

Як інформував «ЩЛ», у Львові підвищують вартість проїзду за традиційною схемою.

dailylviv.com

До теми

23:35 28 червня 2022 р.

Авто з ЄС дозволили ввозити через всі ПП на Львівщині і продовжили роботу митних постів

Цими днями перед пунктами пропуску на в’їзд в Україну утворилися черги з автомобілів, які ввозять фізичні особи за спрощеною системою оподаткування.

Рубрика: Економіка

13:32 28 червня 2022 р.

Більше половини біженців з України легально працевлаштовані у Польщі

Міністерка сім'ї та соціальної політики Марлена Мальонґ повідомила, що з приблизно 500 тисяч українських біженців працездатного віку понад 260 тисяч працевлаштовані. Більшість із них, а це 92%, становлять жінки.

Рубрика: Економіка

22:10 27 червня 2022 р.

Завтра у Львові пообіцяли гарячу воду. Але не всім

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів. Відтак, із завтрашнього ранку в оселях мешканців з’являтиметься гаряча вода.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу