Депутати ЛМР надали ділянку для сміттєпереробного комплексу

19:30 25 січня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 25 січня, на пленарному засіданні Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу «Про затвердження ЛКП «Зелене місто» технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вулиці Пластовій, 13».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили: «Ця ухвала дозволить ЛКП «Зелене місто» зареєструвати право постійного користування земельною ділянкою площею 6,7007 га на вулиці Пластовій, 13 для будівництва комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів. Відповідно до вимог цієї ухвали ЛКП «Зелене місто» виготовило та подало на затвердження документацію із землеустрою на земельну ділянку площею 6,7007 га на вулиці Пластовій, 13. Крім цього, цим проектом ухвали зобов’язано ЛКП «Зелене місто» перед отриманням вихідних даних на проектування об’єкту будівництва провести консультацію з громадськістю щодо можливості розміщення на цій земельній ділянці комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів».

dailylviv.com

До теми

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

15:35 24 вересня 2021 р.

У Львові приміщення, де колись працювали інформагенції ТАРС, РАТАУ та Укрінформ, продадуть без аукціону

Не знайшли другого охочого придбати нежитлове приміщення у пам'ятці архітектури місцевого значення, де колись розміщувалися інформаційні агенції ТАРС, РАТАУ та Укрінформ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу