Депутати дозволили Львівській міськраді позичити кредит ЄБРР

15:10 19 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

19 квітня на пленарному засіданні сесії ЛМР ухвалили рішення «Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту поводження з твердими побутовими відходами у Львові».

Про це повідомили сьогодні, 19 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

Директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич зазначила: «Цей проект ухвали є попереднім кроком при підписанні угоди про надання кредиту по будівництву сміттєпереробного заводу Львівському комунальному підприємству «Зелене місто». Ми пропонуємо отримати кредит у сумі 25 мільйонів євро, з яких 20 мільйонів євро – це кредит за рахунок коштів ЄБРР, а п’ять мільйонів євро – кредит за рахунок Фонду чистих технологій. Відповідно, ще 10 млн євро – це грантова допомога від фонду FIP. Кредит пропонується на 13 років з відтермінуванням перших 3 роки із відсотковою ставкою 6% при врахуванні, якщо в нас покращиться кредитний рейтинг чи інші коефіцієнти».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий запевнив: «Ми говоримо про рекультивацію полігону, ми говоримо про інфільтрати, якими треба займатись. Нам багато часу піде на бюрократичні процедури. Сьогодні йде лише процес проектування. Закінчиться проектування, тоді буде етап експертизи – державної, екологічної. Будемо мати півроку часу, потім будуть громадські слухання. Ми маємо пройти складну процедуру, але треба рухатись. Бо якщо ми не візьмемо ці кошти, то візьме інше місто і ми їх не будемо мати».

Андрій Садовий також стверджував під час сесії: «Європейський банк фінансує виключно екологічні проекти. Всі ці проекти на основі європейського законодавства. Всі екологічні висновки підтверджуються європейськими фахівцями. Найкращі фахівці банку будуть працювати з нами, з громадою. Потрібні гроші, проект, експертиза.

Міський голова також зазначив: «Перед тим, як щось будувати, треба мати кошти. Щоб ці кошти мати, треба пройти дуже складну процедуру. Пройшовши цю складну процедуру, маючи кошти, можна замовляти проектування. На сьогодні ми ще не маємо готового проекту. Коли ми будемо мати готовий проект, ми його подамо на державну експертизу, яка буде включати серйозну екологічну експертизу. Наступний етап – це громадські обговорення. Після цього можна приступати до наступних етапів».

dailylviv.com

До теми

12:36 19 жовтня 2021 р.

У трьох західних областях угоди про купівлю-продаж землі укладають переважно у приватних нотаріусів

Нотаріуси Львівської, Рівненської та Волинської областей уклали 1662 договорів щодо відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Рубрика: Економіка

15:41 18 жовтня 2021 р.

Дорогу від Кагуї до Раковця закатали асфальтом

В області завершили роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Загір'я – Суха Долина (Київ – Чоп) на ділянці від с. Кагуї до с. Раковець.

Рубрика: Економіка

15:14 18 жовтня 2021 р.

Грошова компенсація за незручності: львів'янам заплатять за ремонт вулиці

14 жовтня підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» розпочала роботи на перехресті вулиць Бандери - Городоцькою. На час робіт громадський транспорт курсує за зміненими маршрутами. Роботи планують проводити цілодобово, а для мешканців прилеглих будинків буде передбачена грошова компенсація.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу