Чеська компанія інвестує на модернізацію тепломереж і котельні під Львовом 1,5 млн. євро

12:33 13 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У прес-службі облдержадміністрації повідомили в четвер «Щоденному Львову»: «Т.в.о. голови ОДА Юрій Турянський і генеральний директор компанії «TTS» Ріхард Горки підписали 12 листопада Меморандум про співробітництво між ЛОДА та чеською компанією «TTS eko s.r.o.»

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 13 листопада, «Щоденному Львову»

«Т.в.о. голови ОДА Юрій Турянський та генеральний директор компанії TTS Ріхард Горки підписали 12 листопада Меморандум про співробітництво між Львівською облдержадміністрацію та чеською компанією «TTS eko s.r.o.». Підписанням меморандуму сторони засвідчили наміри спрямувати свої зусилля на ефективне співробітництво щодо реалізації у Львівській області енергоефективних проектів, в тому числі з використанням альтернативних джерел енергії.

Першим проектом, який заплановано реалізувати компанією TTS eko s.r.o. на Львівщині є модернізація котельні м. Дубляни, шляхом заміни газових котлів на новітні котли загальною потужністю до 3Мвт, які працюють на відходах деревини та іншій біомасі, а також провести заміну тепломереж міста. Сума власних інвестицій компанії становитиме 1,5 млн. євро. Роботи щодо реалізації проекту заплановано розпочати до кінця цього року.

«Для Львівщини надзвичайно актуальною є підтримка іноземних партнерів у реалізації сучасних енергоощадних проектів, які дозволять позбутися газової залежності. Вважаю, що завдяки спільним зусиллям Львівської обласної державної адміністрації та чеської компанії «ТТS eko s.r.o.» в області буде збільшено рівень використання місцевих альтернативних видів палива та забезпечено ефективне використання традиційних паливно-енергетичних ресурсів. Підписання меморандуму про співпрацю – це наш перший спільний крок на шляху до реалізації інноваційних енергоефективних проектів», – зауважив Юрій Турянський.

Компанія «TTS» вже має позитивний досвід діяльності в Львівській області. Йдеться про реалізацію спільного проекту з українською компанією «Еко-оптіма» з будівництва першої в регіоні Самбірської сонячної електростанції.

«Саме за результатами успішного впровадження зазначеного проекту, компанія TTS прийняла рішення по розширенню своєї діяльності на території Львівщини та подальшого інвестування в розвиток джерел відновлювальної енергетики, зокрема біомаси», – зазначив Ріхард Горки.   

Довідково:

Компанія «TTS eko s.r.o. створена на початку 1993 року. Прогресивний та інноваційний підхід привів компанію до ідеї використання відновлювальних джерел енергії для потреб опалення. «TTS eko s.r.o.» займається  розробкою, виробництвом, монтажем та сервісним обслуговуванням котлів, що працюють на біомасі. Компанією виготовлено і змонтовано більше 40 котелень в Чехії та Словаччині».

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу