Чеська компанія інвестує на модернізацію тепломереж і котельні під Львовом 1,5 млн. євро

12:33 13 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У прес-службі облдержадміністрації повідомили в четвер «Щоденному Львову»: «Т.в.о. голови ОДА Юрій Турянський і генеральний директор компанії «TTS» Ріхард Горки підписали 12 листопада Меморандум про співробітництво між ЛОДА та чеською компанією «TTS eko s.r.o.»

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 13 листопада, «Щоденному Львову»

«Т.в.о. голови ОДА Юрій Турянський та генеральний директор компанії TTS Ріхард Горки підписали 12 листопада Меморандум про співробітництво між Львівською облдержадміністрацію та чеською компанією «TTS eko s.r.o.». Підписанням меморандуму сторони засвідчили наміри спрямувати свої зусилля на ефективне співробітництво щодо реалізації у Львівській області енергоефективних проектів, в тому числі з використанням альтернативних джерел енергії.

Першим проектом, який заплановано реалізувати компанією TTS eko s.r.o. на Львівщині є модернізація котельні м. Дубляни, шляхом заміни газових котлів на новітні котли загальною потужністю до 3Мвт, які працюють на відходах деревини та іншій біомасі, а також провести заміну тепломереж міста. Сума власних інвестицій компанії становитиме 1,5 млн. євро. Роботи щодо реалізації проекту заплановано розпочати до кінця цього року.

«Для Львівщини надзвичайно актуальною є підтримка іноземних партнерів у реалізації сучасних енергоощадних проектів, які дозволять позбутися газової залежності. Вважаю, що завдяки спільним зусиллям Львівської обласної державної адміністрації та чеської компанії «ТТS eko s.r.o.» в області буде збільшено рівень використання місцевих альтернативних видів палива та забезпечено ефективне використання традиційних паливно-енергетичних ресурсів. Підписання меморандуму про співпрацю – це наш перший спільний крок на шляху до реалізації інноваційних енергоефективних проектів», – зауважив Юрій Турянський.

Компанія «TTS» вже має позитивний досвід діяльності в Львівській області. Йдеться про реалізацію спільного проекту з українською компанією «Еко-оптіма» з будівництва першої в регіоні Самбірської сонячної електростанції.

«Саме за результатами успішного впровадження зазначеного проекту, компанія TTS прийняла рішення по розширенню своєї діяльності на території Львівщини та подальшого інвестування в розвиток джерел відновлювальної енергетики, зокрема біомаси», – зазначив Ріхард Горки.   

Довідково:

Компанія «TTS eko s.r.o. створена на початку 1993 року. Прогресивний та інноваційний підхід привів компанію до ідеї використання відновлювальних джерел енергії для потреб опалення. «TTS eko s.r.o.» займається  розробкою, виробництвом, монтажем та сервісним обслуговуванням котлів, що працюють на біомасі. Компанією виготовлено і змонтовано більше 40 котелень в Чехії та Словаччині».

dailylviv.com

До теми

20:28 8 серпня 2022 р.

У 20 школах облаштують укриття в межах програми Безпечна школа

Фонд Східна Європа у співпраці з МОН і ДСНС запустив програму «Безпечна школа», у межах якої буде обрано 20 шкіл для облаштування укриттів у відносно безпечних областях України: Вінницькій, Хмельницькій, Одеській і місті Київ.

Рубрика: Економіка

12:44 8 серпня 2022 р.

Львів отримав 40 тонн гуманітарної допомоги від Об'єднаних Арабських Еміратів

Наприкінці минулого тижня команда Інституту міста отримала гуманітарну допомогу від Об’єднаних Арабських Еміратів, зокрема засоби догляду та гігієни для дітей і дорослих. Продукцію розподілять між прихистками для вимушено переміщених українців.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу