Бюджет Львівщини отримав 14,1 млн. гривень туристичного збору

15:15 21 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У 2019 році з усіх видів надходжень до місцевих бюджетів найбільшої реформації зазнав туристичний збір.

Про це повідомили в понеділок, 21 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Раніше його розмір становив від половини до одного відсотка мінімальної зарплати від загальної вартості проживання туристів, тепер – до пів відсотка для вітчизняних туристів і до п’яти відсотків – для іноземців за кожний день проживання».

«Загалом туристичного збору надійшло до бюджету області 14,1 млн. гривень. Це на 4,6 млн. гривень або 48 % більше, аніж за дев’ять місяців торік (надходження всіх податків разом зросли лише на 20 %). Це найвищий відсоток росту збору за останні чотири роки», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Найбільше зростання надходжень у Львові – на два мільйони гривень, Трускавці – на 1,3 млн. гривень, Бориславі – на 0,3 млн. гривень», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка