Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів | Новини Львова

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

14:07 13 липня 2020 р.

  • 0

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Про написали сьогодні Наші гроші. Львів. Оголошення про продаж елітного будинку в селі Солонка за 1,95 млн доларів з’явилось на сайті OLX  7 липня. Будинок належить ректорові Академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного генералу Павлові Ткачуку, хоча він ніколи не фігурував у декларації генерала, оскільки записаний на його родину.

«Пропоную на продаж ВІП будинок в Солонці (початок). 650 кв. м, 30 сотих землі. На першому поверсі знаходиться робочий кабінет і 2 зали. На другому поверсі 2 спальні, гардероб, санвузол. На третьому поверсі 4 спальні, вітальня, санвузол, гардероб, 2 балкони. В цокольному поверсі є ще одна кімната, санвузол, кухня. Зроблений ремонт з якісних матеріалів. Індивідуальне опалення», – йдеться в оголошенні.

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок. Родина племінниці генерала мешкає в місті Бердичів (Житомирська область), де займається успішним бізнесом – виготовленням автомобільного скла на заводі  Safe Glass Factory.

Про те, що генерал Ткачук мешкає в Солонці в незадекларованому будинку, «Наші гроші. Львів» писали ще у 2017 році. Тоді ми з’ясували, що племінниця генерала стала власницею цього будинку у грудні 2016 року. Але з огляду на соціальне життя її родини, відбувалось воно саме в Бердичеві, а не в Солонці.  З того часу власність не змінювалась, про що свідчать дані з Єдиного державного реєстру нерухомого майна.

До речі, тут же в Солонці є ще один будинок, пов’язаний з генералом Ткачуком. Відразу навпроти ВІП-помешкання, що продається, є дещо скромніший будинок. Він належить сестрі генерала Ніні Шкляренко, власне матері Анни Сенаторової, яка також мешкає в Бердичеві. А в цьому будинку, за даними останньої декларації, мешкає генерал Ткачук. Сестра надала йому будинок у користування безоплатно. А його зять Руслан Сапіга також безоплатно дав у користування автомобіль Hyundai Sonata.

"Щоденний Львів" повідомляв, що податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує.

 А конвертаційний центр у Львові приховав 10 млн грн податків.

СБУ нагадала, що РНБО заборонила доступ до WebMоney.

11 нових прокурорів САП рекомендувала комісія.

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У ФРН з цього тижня планують обов'язкові тести на коронавірус для мандрівників

Не хабар, а фінансування політпартії: у будівельній сфері Львова з’явився новий вид «подяки»

Мешканця Коростеня, якому у Львові пересадили серце, виписали з лікарні

Усі проблеми будівництва у Львові спричинені корупцією, - депутат

Незаконні будови у Львові будуть переходити у власність міста, якщо зламаємо нинішню владну систему, - архітектор

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу