Блендер для смузі: особливості вибору

10:41 1 березня 2021 р.

Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Приготувати коктейль можна за допомогою будь-якого блендера. Навіть пристрій з невеликою потужністю здатен перемішати інгредієнти. Набагато складніше вибрати блендер для приготування смузі. Складність вибору полягає в тому, що в цей напій додаються:

  • шматочки фруктів;

  • ягоди;

  • лід;

  • горіхи;

  • сухофрукти.

При недостатній потужності перемішування та подрібнення не будуть ефективними.

Швидкість та потужність

Сучасні моделі можуть мати до 30 швидкостей, які вибираються залежності від продуктів. Для смузі така велика кількість не потрібна. Достатньо 2-5 швидкостей.

Набагато важливіша потужність. Ножі пристрою повинні перемолоти та добре перемішати інгредієнти напою. Для звичайного молочного або іншого коктейлю цілком достатньо 400-500 Вт. Консистенція смузі набагато густіша, тому потрібно вибирати більш потужний пристрій. Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Об’єм чаші та насадки

Об’єм резервуару для приготування напою вибирається в залежності від кількості порцій. Для однієї людини буде цілком достатньо чаші на 0,5 л. Якщо сім’я велика, то варто надати перевагу моделі з чашею в 2-2,5 літра.

Функціональність блендера визначається кількістю насадок. Це різноманітні ножі, вінчики, подрібнювачі. Для смузі додаткові насадки не потрібні. За допомогою встановлених ножів-подрібнювачів здійснюється перемішування та подрібнення інгредієнтів. Потужний стаціонарний пристрій дозволяє приготувати улюблений напій за хвилину.

До теми

11:48 11 квітня 2021 р.

Грошові перекази з Польщі в Україну роблять за акційною ціною

До 30 квітня 2021 року грошові перекази, що відправляються в Україну, здійснюються за акційною ціною 10 злотих (тобто 2,20 євро або 73 гривні), незалежно від вартості надісланих коштів, – повідомила Польська пошта (Poczta Polska).

Рубрика: Економіка

22:03 10 квітня 2021 р.

АТБ оштрафують за дозвіл впускати в магазини людей без масок

Держпродспоживслужба оштрафує мережу "АТБ" за порушення протиепідемічних заходів і дозвіл пускати в магазини мережі людей без масок, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Економіка

21:33 10 квітня 2021 р.

Відновили поїзди далекого сполучення до Закарпаття

Укрзалізниця відновлює курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації. Продаж залізничних квитків відновлено 10 квітня з 18:00.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу