Безвізовий режим з ЄС можливий для власників біометричних паспортів уже з 2015 року, – МЗС

10:56 11 листопада 2014 р.


Фото: «5 канал»

Спікер Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс заявив: «Ми повинні почати випуск біометричних паспортів з 1-го січня. Якщо нам це вдасться, а я впевнений, що ми це зробимо, то вже в 2015-му році ми можемо говорити про початок безвізового режиму для громадян України, які є власниками біометричних паспортів, для в'їзду в Шенгенську зону».

Безвізовий режим з Європейським союзом для громадян України, які володіють біометричним паспортом, може почати діяти з 2015-го року. Про це повідомив спікер Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс у ефірі одного з українських телеканалів ввечері 10 листопада.

«Ми повинні почати випуск біометричних паспортів з 1-го січня. Якщо нам це вдасться, а я впевнений, що ми це зробимо, то вже в 2015-му році ми можемо говорити про початок безвізового режиму для громадян України, які є власниками біометричних паспортів, для в'їзду в Шенгенську зону», – заявив Перебийніс.

Повідомляючи про це сьогодні, 11 листопада, телевізійний «5 канал» також нагадує, що Кабінет міністрів України виділив 150 млн грн на закупівлю близько 600 терміналів для видачі біометричних паспортів.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу