Авіакомпанія «SkyUp» відкриє рейси «Львів-Харків»

12:15 29 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/LvivAirport

Авіакомпанія «SkyUp Airlines» розпочне в жовтні 2019 року здійснювати зі Львова до Харкова.

Про це повідомили в аеропорту «Львів», де також розповіли подробиці: «З осені цього року українська лоукост-компанія «SkyUp» відкриє одразу два внутрішні рейси з аеропорту «Львів». Окрім уже анонсованих польотів у Київ, перевізник має намір також з’єднати повітряним мостом Львів та Харків».

«На зимовий сезон зі 17 жовтня по 28 березня авіакомпанія планує виконувати польоти у Харків двічі на тиждень, у четвер та неділю. Час польоту – близько однієї година 50 хвилин. Вартість квитка стартує від 639 гривень в один бік», – поінформували також в в аеропорту «Львів».

«SkyUp» оголосила й про розширення польотної програми до Києва. Зі 17 до 26 жовтня рейси відбуватимуться за попередньо озвученим графіком – двічі на тиждень – у четвер та неділю», – розповіли також в в аеропорту «Львів».

«А з 27 жовтня до 28 березня частотність буде збільшено до чотирьох рейсів у тиждень – у понеділок, вівторок, п’ятницю та неділю. Час польоту – одна година. Вартість квитка стартує від 498 гривень в один бік. Обидва рейси будуть виконуватись на літаку «Boeing 737-800 NG», – повідомили також в в аеропорту «Львів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини