Аварія у мікрорайоні Рясне: за ніч ремонтники проклали 150 м нового трубопроводу

09:40 31 травня 2023 р.

Фото до новини

Стару трубу, на якій стався прорив, заглушили, і зараз готують переврізки, щоб приєднати.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

За ніч працівники ЛМКП «Львіввводоканал» проклали 150 м трубопроводу у мікрорайоні Рясне, аби відновити водопостачання до помешкань містян у частині Шевченківського та Залізничного районів. Зараз готують переврізки, аби приєднатися до мережі. Водночас, на шести локаціях продовжують працювати водовозки.

Як розповіли в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, фахівці працювали усю ніч. Тут вже проклали 150 метрів трубопроводу: це 25 стиків, один такий стик роблять півгодини – такий технологічний процес. Стару трубу, на якій стався прорив, заглушили, і зараз готують переврізки, щоб приєднати. До обіду цей процес завершать, тому з вечора мешканці, які були без води через цю аварію,  матимуть водопостачання.

Водночас на шести локаціях продовжують працювати водовозки. Вчора, на прохання мешканців, одна водовозка тимчасово змінила локацію.

Сьогодні водовозки діятимуть за тими ж адресами: перехрестя вул. Широка-Сірка (Левандівка), вул. Шевченка, 358А (Рясне 1, біля магазину "ВАМ"), вул. Шевченка, 100 (смт Рудно), вул. О. Степанівни, 34 (район Привокзальної), вул. Золота, 21-26, вул. Центральна (кінцева зупинка автобуса №131, с. Рясне-Руське).

Шість адрес, де працюватимуть водовозки у Львові через аварію на водогоні

Аварія на водогоні: частини Шевченківського і Залізничного районів та смт Рудне без води

Частина Личаківського району Львова і с. Лисиничі будуть без водопостачання

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів